Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

One Piece Odyssey

13.01.2023
60
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

One Piece Odyssey je tahové RPG na motivy slavné manga/anime série One Piece, které přináší zcela nový příběh, nezávislý na hlavní dějové linii. Hráči se v Odyssey ujmou role slavného piráta Monkey. D. Luffyho a jeho pirátské posádky Straw Hat Crew, kteří při svých průzkumech oceánů Nového světa ztroskotají na neznámém tropickém ostrově. Luffy se po probuzení na pláži ocitá sám a ihned se tak vydává po stopě své družiny, avšak tajemné přírodní síly na ostrově mu nedají nic zadarmo...

Po stránce hratelnosti se jedná o klasické tahové JRPG, kdy hráč v roli Luffyho prozkoumává ostrov z pohledu třetí osoby, vede dialogy, sbírá předměty do inventáře a řeší jednoduché hádanky, přičemž na souboje se hra přepne do tahového režimu, kde se zapojí všichni aktivní členové Luffyho družiny. Klasické JRPG souboje a vývoj postav ozvláštňuje například takzvaný Scramble Area Battles systém, kdy hráč může své bojovníky přesouvat mezi několika oblastmi herní plochy a získávat tak různé výhody, nebo náhodný systém Dramatic Scene, kdy hráč dostane různé náhodné bonusové úkoly, za jejichž splnění obdrží různé odměny.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.