@JohnCZ (24.06.2014 16:27): No rozjel. Do zítřejších 3 odpoledne se chystá ještě rozdání 3 dalších her.
Jedna z nich bude nejspíš RC Cars. Zrovna jsem se ji chystal koupit a ona nejde vyhledat v katalogu :)
Stejně tak před rozdáváním nejspíš nešel dohledat i Magrunner ;)
@Daemon (24.06.2014 16:03): Presne tak, inac to tam pisu "A TIDE OF 30 FLASH SALES AT ONCE · 4 SECRET FLASH-GIVEAWAYS · 24 HOURS OF EXCITEMENT"

Len teraz neviem ci tie "4 SECRET FLASH-GIVEAWAYS" su akoze na den, alebo na celu dobu trvania akcii alebo ako.
Teď jsem se právě zaseknul na vydělávání čistých peněz. Vím že jdou směnit za špinavé ale jak si je vydělat jinak ? Prosím poraďte.
Na Omertě mě nejvíce zajímaly právě tahové souboje, jelikož je mám rád od doby, kdy jsem si poprvé zahrál Jagged Alliance 2. Takže jsem rád, že ty se dle stenova komentáře povedly, co mě tedy ale šokovalo, tak skriptované levelování. Jak je toto vůbec napadlo? To se báli vybalanacovanosti hry, či ji nebyli schopni rozumně vymyslet s klasickým levelováním a získávání zkušenostních bodů? Achjo, tak jsem se na toto těšil.