Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Omensight

Omensight: Definitive Edition

15.05.2018
13.12.2018
07.06.2019
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Omensight je akční adventura s detektivní zápletkou. Odehrává se v temném fantasy světě Urralia přesně v ten nešťastný den, kdy byla zavražděna nejvyšší kněžka a to odstartovalo řetězec událostí, vedoucích ke konci světa v rukou Temného boha. Coby mocná mystická bojovnice Harbinger, svědkyně apokalypsy, musíte vypátrat, který z několika rozdílných charakterů má vraždu na svědomí a předejít tak budoucím neblahým událostem. Harbinger má totiž mocnou schopnost vrátit se v čase vždy na začátek osudového dne.

Právě díky své schopnosti navrátit čas si vybíráte, kterou z několika příběhových postav budete následovat a díky tomu nahlédnete na události z její perspektivy. Herní náplň pak zahrnuje kombinaci hack & slash soubojů z pohledu třetí osoby, lehkého platformingu, řešení logických hádanek a adventurního pátrání po viníkovi zahrnující i morální rozhodnutí, ovlivňující příští události. Svou postavu si postupně vylepšujete skrz RPG prvky a během soubojů je možno používat jak svoje speciální dovednosti, tak dovednosti svých společníků.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.