Oh my Godheads

04.04.2017
06.04.2017
05.12.2017
25.09.2018

Oh my Godheads je multiplayerová párty hra, postavená na klasickom princípe Capture the Flag. So svojím tímom musíte získať hlavu božstva a dostať ju na svoj piedestál. Na výber máte päť herných módov, deväť hláv s rôznymi schopnosťami a niekoľko máp líšiacich sa svojou náročnosťou. Oh my Godheads môžu hrať až štyria hráči zároveň, avšak môžete ho hrať aj sami proti PC.

Hlavným módom je Capture the Head o dvoch tímoch. V ňom musíte so svojím tímom získať hlavu božstva, zatiaľ čo konkurenčný tím sa vás zase snaží o ňu obrať. Ten, kto ako prvý dostane hlavu na svoju stranu viackrát, vyhráva. Druhý mód King of the Head spočíva v schopnosti udržať hlavu čo najdlhšie na vašej strane. Pokiaľ vám hlava spadne, ukazovateľ vášho postupu začne klesať. Keď hlavu udržíte určitý čas, dostanete bod. Ten kto získa dopredu určený počet bodov, alebo najviac bodov po ukončení časového limitu, vyhráva. Počet tímov je v tomto móde variabilný a môžu ho tvoriť dva až štyri tímy.

Herné módy Headhunters a Last Man Standing fungujú aj bez hláv starovekého božstva. V Headhunters je vašim jediným cieľom pozabíjať všetkých z konkurenčného tímu. V móde Last Man Standing zase musíte prežiť ako jediný. K tomu všetkému môžete trénovať svoje schopnosti v Trials, kde plníte určité výzvy. Pokiaľ sa snažíte ukradnúť hlavu konkurenčnému tímu, alebo sa len snažíte niekoho zabiť, na výber máte z rôznych bonusov ktoré môžete použiť.