@stepankoby1 (09.04.2022 15:34): Mne sa záver (ale povedal by som, že je to tak max 1/4 a možno aj menšia časť hry) tiež až tak nepozdával a zráža inak super atmosféru a svet, ale nemyslím si, že to je celé o nadprirodzenom zle, práveže som si to interpretoval tak, že časť problémov je jednoducho "ľudských" - spoločenských a môžu sa stať komukoľvek a potom za časť môže tá mestská sekta, ktorá sa snažila všetko kontrolovať a aj preto vlastne mesto čiastočne stagnovalo a boli niektoré problémy.
Škoda té poslední třetiny, kde se všechna dobře vybudovaná charakterizace podkope tím, že za nitky doslovně a nemetaforicky celou dobu tahalo mocné nadlidské zlo, které zároveň může za všechny problémy hlavní postavy. V podstatě přesně totéž mi vadilo i u Alana Wakea. Moc nemám rád, když k tomuhle příběhy utíkají.
Tak jsem to rozehrál a že by mě to okamžitě chytlo, to tedy ne. Spíš mě napadlo něco jako ehh, to je... divný.
Když člověk chce něco sdílet a chce podporu svých přátel, tak jde přímo za nimi.
Když oběť v frustrující situaci bez důkazů chce informovat přátele a kolegy viníka, tak může jít za nimi.

Na twitter nejdeš proto abys našel podporu. Jdeš tam proto abys získal pozornost.

Quinn mohla měla spoustu možností jak sdílet svoji "pravdu". Zvolila twitter.
@Coldplaz (01.09.2019 00:02): Jak říkáš, zajímají mě reakce. Sociální média jsou dobrý sluha, ale zlý pán a řešit osobní problémy přes ně bez ohledu na ostatní asi není to pravé ořechové.
@jones1240 (31.10.2017 14:40): Tak sa pochváľte, aká tá hra je, napíšte komentár :)

Mňa napríklad nezaujalo grafické spracovanie, no môžem sa strašne mýliť, preto som zvedavý a osobne viac dám na dobrý komentár, než prezeranie diskusie :)