Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Niffelheim

80
2 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
26.09.2018 PC
20.09.2019 PS4XOneSwitch
Vývojáři:
Ellada Games
Oficiální stránky:
http://www.niffelheim.com/
V této hře zasazené do prostředí severské mytologie se zhostíte v bitvě padlého válečníka, který byl vyslán na svou poslední cestu. Místo vytoužené odměny se ale vinou zlovolných démonů ocitá v ponurém posmrtném světě Niffelheim, kde bude muset opět bojovat o přežití nejen s četnými příšerami, ale i s konkurenčními padlými válečníky. Je jen na vás, zda pomůžete démonům k získání mocného artefaktu nebo se jim postavíte a stanete se nakonec vládcem celé říše.

Niffelheim je 2D akční RPG hra vyvedená v ručně kreslené grafice, jež klade velký důraz jak na průzkum otevřeného a obrovského světa, tak na management surovin, správu vlastní pevnosti a její obranu. Na začátku hry si vyberete ze čtyř území, kde dostanete jednu takovou pevnost, kterou je třeba udržovat, vylepšovat a bránit před nepřátelskými útoky. K tomu je nutné mít dostatek materiálů, které se dají získat výpravami do okolního světa, lovením zvěře, kácením stromů, těžbou minerálů nebo prodejem. Suroviny také poslouží k výrobě zbraní, brnění, různých lektvarů a obranných prvků vašeho útočiště. Hra je nelineární a nechává na hráči, zda se rozhodne pro průzkum podsvětí, plnění questů, dobývání nepřátelského území nebo třeba hloubení cest pod svou državou vedoucích do dungeonů plných nestvůr, pokladů a vzácnějších surovin.

Ve hře je k dispozici multiplayer, kde můžete s ostatními hráči spolupracovat na porážce nepřítele nebo se spolu utkat o vládu nad říši Niffelheim.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.