@Jumas (29.06.2022 21:52): No ono kdo ví, jak to ještě bude.. Je pravda, že i stávající hala je super, tam by stačilo vyřešit ty sloupy. Jinak Dědek do toho kecá dost, ale je pravda, že přichází aspoň nějaký změny a pokroky. Ale to by bylo na delší povídání.

Pohaškovský znak myslíš takovej ten bizon ve skoku? Nebo jak jinak to nazvat. No, ten mi upřímně moc nevadil, anžto se aspoň vrátili ke klasickým barvám. Navíc to logo zas tak dlouho nebylo. Mimochodem před letošní (teda vlastně teď už loňskou) sezonou si vrátili ten haškovskej znak na rukáv a v současných barvách to tam nevypadá vůbec špatně. Já měl fakt spíš problém s těma barvama než přímo s logem. Barvy týmu by se neměly měnit už vůbec. (Ani u nás na apríla, když přišly s kombinací zelená - bílá.:-D)

Intro NHL 2000 šlo samozřejmě přeskočit.:-)
@veselykralicek (29.06.2022 21:40): Haškovský znak Buffala mi taky nevadil, ale pak ten nový teda hodně. Také nemám rád kompletní změnu loga, ale spíš ty decentní, jako to Chicago nebo Ottawa, která jen pootočila senátora.

Pardubické Dynamo je kapitola sama o sobě. Nejdřív vymyslí super logo, co máš jako avatara, a pak přijde Dědek a prosadí tu současnou zrůdnost. Mimochodem nová aréna vypadá na vizualizacích parádně, ale to umístění u závodiště je celkem nešťastné a vůbec se koňákům nedivím, že jí tam nechtějí. Naruší to celý ráz závodiště.

Intro NHL 2000 si občas pustím i teď a při spuštění hry jsem ho nikdy nevypnul. Ani nevím, jestli to vůbec šlo :)
@Jumas (29.06.2022 21:32): Tak konkrétně ten Vancouver ty dresy měnil hodně, což je vidět právě i v tom NHL 2004, kde některý ty retro dresy byly úplně něco jinýho.

A přesně tak, Buffalo se vrátilo ke starému znaku. Ten Haškovský mi zas tak nevadil, ale ta kombinace barev se mi moc nelíbí, no..

Já ty radikální změny nemám moc rád, hlavně teda co se týče zjednodušování log. Anaheim. Nebo fotbalovej Juventus, Leeds. A s tou blitkou, se kterou přišlo moje milované Dynamo?:-( A ještě říkaj, jak se inspirovali u Karlových Varů, což je taky logo na pozvracení..

Co se týče změn loga, nevadí mi, když to je decentní a tak nějak si to zachová toho ducha týmu, viz hokejová Slavia. Nebo ten návrh, se kterým před pár lety přišlo Chicago, takhle má vypadat modernizace loga.

Jinak intro NHL 2000 bylo super, to jsem si pouštěl při každým zapnutí.:-D
@veselykralicek (29.06.2022 20:54): Já už bych dvoutisícovku asi taky nehrál, ale tenkrát to bylo zjevení. Vichnar, super hudba, a to intro, to považuji za jedno z nejlepších vůbec dodnes.

@veselykralicek (29.06.2022 21:07): Máš pravdu, zapomněl jsem, že měl Vancouver černé dresy, a teď má modré, plus ty pruhy se také změnily, ale to tolik neberu. Znak je však od roku 1997 prakticky pořád stejný a jen se tam objevil a zase zmizel nápis Vancouver a změnily se barvy, což moc znatelné ani není. Každopádně jsem rád, že se nesáhlo k radikálním změnám, jako udělal Anahaim (i když nuceně) nebo Buffalo, které se nakonec stejně vrátilo k osvědčené klasice.
@rikuhahl (29.06.2022 17:10): Oh, děkuji, i Ty jsi sympatický uživatel DH. I přesto, že jsi Mechovák, což je fakt pochvala.:-D

A neboj, NY Rangers mi jsou upřímně dost fuk, ale to i ta Carolina, jenom v NHL 2004 má aspoň hezký dresy.:-) A v roce 2004 to vyhrála nad Edmontonem, tenkrát jsem jí to dost přál a bylo to pro to NHL 2004 tak nějak aktuální, no. Jinak fandím jenom Pardubicím (ku*va fandím) a Manchesteru United.
@Brasikona (29.06.2022 17:04): Jak jako kdyby byl čas?:-D Mladá studentka VŠ, to jsem nic jinýho nedělal.:-D

Teď jsem pracující fotr dvou malých dětí, kterej ještě dálkově studuje.:-D A na hraní po nocích už jsem dost starej.:-D
@Jumas (29.06.2022 16:35): Jojo, samozřejmě, že se dresy Vancouveru změnily. I to logo je jiný. Schválně Ti to najdu.

Jinak nefandím Carolině, nemám v NHL vyloženě oblíbený tým, ale obecně se dá říct, že to přeju spíš týmům z východní konference, který mi jsou daleko sympatičtější. Ale např. první NHL 98, 99 a 2000 jsem hrál za Philadelphii. V NHL 2004 jsem získal asi 3 Stanley Cupy s Carolinou, 1 s Floridou, 1 s Philadelphií a 1 s Atlantou. No a další díly 07 a 09 jsem hrál za Ottawu, ale jak říkám, ty už mě moc nebavily, stejně jsem se rád vracel k 2004.

Takže můj komentář není nostalgická vzpomínka, já tu hru hraju pořád.:-) NHL 2000 bylo super, ale tam fungovala ta klička na objetí branky a člověk vyhrával i 20:0. Ve 12ti mi to nevadilo, ale teď už bych se k tomu asi nevracel. Navíc to nemělo ani kariéru.

Mimochodem vždycky rozehraju Dynasty za jeden tým a po zisku Stanley Cupu mám spíš chuť si vzít zase jinej.:-D
@veselykralicek (komentář): Mám podobný vzpomínky, a je to asi fakt nejlepší NHLko. No, ale vkusem na týmy se asi fakt neshodnem, Pardubice, Carolina, ještě napiš, že Rangers jsou taky skvělý a horší to v mých očích ani být nemůže :D Ale jinak seš fajn uživatel DH ;)
@Jumas (29.06.2022 16:35): No momentík. O dabing se zajímám od roku 2014. A když vyšla sedmička, bylo mi šest, a do té doby jsem doma měla max Lego Soccer Mania (a to jsem nedávno vyhrabala a je to boží záležitost!) v němčině – já můžu být ráda, že táta přinesl sedmičku :D Tehdy jsem byla ve vsi oblíbená, měla jsem nejnovější díl, tak se chodilo hrát ke mně... :)) Ale já chodila naopak hrát k o rok staršímu kamarádovi hrát 98, takže pozor!

@veselykralicek (29.06.2022 16:14): Dneska bych i hrála, kdyby byl čas. Dětství jsem trávila spíš na flashovkách, NHL 07 byla jedna z mála her, co jsem měla. Vlastně na flashovkách a na demoverzích z časáků, co bral táta. Ale zpětně na to vzpomínám moc ráda, vůbec mi to nevadilo. Když jsem to loni všechno vyhrabala, musela jsem zamáčknout slzičku... :')
@veselykralicek (komentář): Změnilo se hodně, ale že by zrovna Vancouver měl jinej znak nebo dresy bych neřekl. Celkově ale jinak souhlas, až na tu Carolinu, za kterou bych nikdy nehrál :) Já mám nejradši NHL 2000, ale tam hraje velkou roli nostalgie a ročník 2004 určitě patří k nejlepším hokejům na PC. Pak jsem toho hodně nahrál ještě v 08, ale 09 už mě moc nebral a furt čekám, kdy to zas na PC začne vycházet, když už tam konečně vrazili ten Frosbyte.

Jinak Brasikona hraje všechno, ale musí to mít český nebo slovenský dabing. Proto starší ročníky nehrála :) I když ve 2000 už měl Vichnar úvodní slovo před zápasem :)
@Brasikona (29.06.2022 15:54): No, mně už přišla 07 taková hodně konzolová a dost podobná právě 09. U PC her mám rád, když jsou opravdu dělaný pro PC a ne jako konverze hry z konzolí.

Což u NHL 2004 podle mě platí. Tam ten Dynasty mod dělá hodně z celkového zážitku.:-)

Teda aspoň pro mě.

A Ty teda taky hraješ fakt všechno.:-D
@veselykralicek (29.06.2022 15:50): No jistě! Můj první a v podstatě i poslední ročník, žádný další jsem nebyla schopna hrát tak, jako sedmičky. Když to táta tehdy přinesl, bylo to fakt něco, strávila jsem část dětství s Los Angeles a Budějkami (a to se u nás vždy fandilo Plzni, máme to tam o kousek blíž :D) Tehdy jsem uměla vyjmenovat soupisky i vlastnosti hráčů... A na první Stanley Cup člověk holt nezapomíná :D
@David_Cravford (17.01.2017 17:43): když si nainstaluješ daný balík např. extraligu, tak se trochu grafika vylepší, změní se stadiony, kostky nad ledovou plochou, tribuny, diváci, ale především budou lepší tváře hráčů a trenérů (vypadají podle pravdy).
@David_Cravford (komentář): Co si pamatuji, tak na PC při nastavení nejtěžší obtížností to taková pohoda nebyla. Ano, vyhrávalo se, ale někdy s dost odřenýma ušima.
Jinak pro mě nejlepší hokej z celé série!
Problém s IE to určitě je, už jsem vyčet několik návodů jak se zbavit IE nebo jej downgradovat. Zatím se mi to ale nepodařilo. Pořád stejný problém. Uvidíme zkusím to ještě jednou - downgrade - install starší verze IE. Když se mi to nepovede vyzkouším ten launcher. Dík za tipy
některý vaše komentáře fakt nechápu. nižší míra reality? zábavný díl? a nehrál jsi spíš něco jinýho?

HELLHOUSE99 - ale mně todle dělalo taky i na XP. hlavně demo, tam jsem to vyřešil odstraněním Windows a instalem max IE6 (možná i max SP2), protože s vyšší to fakt blblo. ted mi demo i plná běhá na obou systémech a s Chromem. nevím, jestli je to tím, ale podle mě ti pomuže přeinstalovat systém, aktualizovat kodeky XP-7, mají 50 mega, i NHL. určitě to alespon zkus!
Některé Kunriho komentáře snad nebyly tak diskuzoidní, aby měly být přesunuty... ?
[přesunuto z komentářů]

S odstupem času jednoznačně nejlepší díl série. Nejhratelnější, s dobře nastavenou obtížností (jediný díl, kde jsem po základní části skončil druhý) a také nejhokejovější.
[neexistující komentář]: nesmysl, příliš malé rozdíly mezi prvními dvěma obtížnostmi, mezi druhou a třetí obtížností příliš velký skok, že by se tam ještě klidně vlezla jedna úroveň, rozdíl mezi třetí a čtvrtou obtížností byl pouze v dynamice hry, takže se to spoustě hráčů včetně mě na nejtěžší čtvrtou obtížnost hrálo o poznání lépe než na obtížnost třetí
Windows 7, intro naběhne, v menu lze kliknout jen na symbol křížku vyjetí ze hry. Na ostatní položky menu nejde kliknout. Nějaké rady?