Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

New Super Luigi U

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
20.06.2013 WiiU
11.01.2019 Switch
Vývojáři:
Rozšíření pro plošinovku New Super Mario Bros. U vydané k příležitosti The Year of Luigi, 30. výročí vydání první hry (Mario Bros.), ve které účinkoval instalatér Luigi. Když Bowser opět napadá zámek princezny Peach a princeznu bere jako rukojmí, ale Mario není nikde k nalezení, musí se její záchrany ujmout sám Luigi, doprovázen dvěma Toady a králíkem Nabbitem.

New Super Luigi U nabízí 82 nových úrovní, které sice vychází z úrovní původní hry, byly ale redesignovány tak, aby byly o poznání těžší, podobně jako The Lost Levels byl balík těžších úrovní pro původní Super Mario Bros. Z The Lost Levels přebírá rozšíření i styl ovládání a všechny hratelné postavy tak v porovnání s původní hrou sice doskočí výše, ale na kratší vzdálenost. Kromě redesignu byly úrovně ztíženy i snížením časového limitu, který je ve většině úrovní pouhých 100 sekund. Maria jako hratelnou postavu vystřídal dříve nepřátelský Nabbit, který sice nemůže používat power-upy, ale je imunní vůči nepřátelským útokům.

Rozšíření s mírným zpožděním vyšlo i v podobě samostatné hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.