nevim no, radim tohle vys nez Underground1, ten engine a chovani aut je tady proste radost (a to je to co me drzi u jezdeni asi tak jako feeling.animace a ozvuceni u zbrani v FPS, pokud tohle nefunguje, muzete pridavat plno veci kolem a je to useless).

...coz ma sice Underground 1 taky a k tomu promakanejsi tuning ,ale nic vic navic a u me se kratka ke konci dostavil stereotyp,jeden zavod za druhym, coz tady asi nehrozi diky volnemu mestu,vyberu zavodu a honicky s policajty + docela sranda s temi partaky.

Nevim jestli k tomu pomohli mody, ale ty tezko upravuji chovani aut, ale tahle hra a -most Wanted zadny remaster nepotrebuji, nebot po aplikaci modu je to uplne jinak vypadajici hra, ten rozdil je fakt obrovsky
tak tohle se neda srovnat s Undercover, chovani auta a engine podobny z NFSU, konecne me jezdeni zas bavi, jen se mi zda ze je to jakesi moc jednoduche, resp. absolutne nevyvazena obtiznost, kde se souperi je to souboj jen na startu ale po kazde jim ujedu, coz je jen otazka casu, v tomhle bylo NFSU uplne jinde- adrenalin od zacatku do konce. Naopak drifty vubec nevim jak jezdit, sem ve driftu porad a nemam zadne body.

a taky dost prospelo teto hre zmena soundtracku, nevim kde lidi chodi na to ze nejaky metal se hodi k autum, me daleko vic sedi electro, nebo spise techno :)))

dost prestrelene sou zvuky driftu, kdy ty gumy srkcici sou slyset porad pri sebemensim zatoceni auta, nastesti staci vymazat skids.abk v adresari hry
Tam jsem se k tomu vrátil. Po dvou hodinách hra vytuhla a poškodil se save. Ten se mi nakonec povedlo zachránit, ale prostě pokud je nějaká hra problemova, tak je to tahle. Skončilo to reinstallem.
No, teď mě to trochu mrzí :-D Možná jsem to mazat neměl. Uvidíme, třeba se k tomu ještě vrátím. Do smrti času dost.

Problém asi bude, že jsem instaloval do Program Files. Jestli se tam uchovává safegame, tak se není čemu divit.
Čekal jsem totální průser a zatím jsem nadšenej. Ono taky jezdit nočním městem ve starým Camaru je vždycky skvělý. Jízdní model je zvláštní ale nakonec asi čitelnější než v MW. Každopádně auto smykuje při sebemenší změně směru. Přibyl prostorový zvuk. Grafika vlastně není tak blbá, má to fajn atmosféru, povedenej soundtrack... tohle bych si uměl představit dohrát jedním vrzem.

EDIT: Do psí díry! Dvě hodiny hraní a ono se to neuložilo. Mažu. Mažu všechno.
Prej z nějakýho záhadnýho duvodu má většina lidí NFS Carbon za jeden z nejhorších dílu. Spíš z nějakýho záhadnýho záhadnýho duvodu to pár lidem přijde jako hrozně COOL hra. Když v týdle hře jedeš závod, tak máš pocit, jako bys seděl na tříkolce a odstrkoval se nohama. Tak možná proto!
Zkoušel jsem v době vydání, ale i když už tenkrát muj HW splňoval doporučené požadavky na hru, neměl jsem na delší hraní žaludek. Vyzkoušel jsem to znova po letech, když už netřeba řešit vlil současnýho HW na chod grafiky týhle starý hry, ale bohužel pořád stejný. Neskutečnej hnus tahle grafika Carbonu, kdyby to bylo aspoň hezký, když už se to nehejbe. Nesleduju a je mi jedno, kterej díl NFS má jakej tvůrce na svědomí, ale když vezmu perfektně šlapající grafiku NFS Underground 2, popř. i starší NFSU (a to nejen teď, ale i v době vydání na podstatně slabším železe!!), nechápu ten zprasenej NFS Carbon. Ale možná by se to dalo vokecat hláškou "i mistr tesař se utne" - však i Codemasters, kterej z tvůrců závodních her umí udělat a optimalizovat pro PC grafiku her jednoznačně nejlíp, minimálně jednou nechutně ujel a pustil do světa ten grafickej shit "Colin McRae: DiRT" (2007), kterej se vůbec nehodí do rodiny většiny závodních her od CDM s perfektně šlapající grafikou.
Mám menší dotaz, dá se auto, které mi bylo zabaveno policií nějak zpět vykoupit? Děkuji za rady.
Ona ta hra bude vůbec nějaká zprasená, demo mi na GTX 560 (podobná grafika) dávalo nějakých 40 FPS, což tedy moc adekvátní není. A to to bylo v nějakým 1024×768, protože hra nepodporuje widescreen.
Zkusil bych hru opatchovat a zkontrolovat DirectX, ovladače (některé novější od grafiky mívají problémy s některými hrami), kompatibilitu s Win XP bych hodil pryč, ta mi naopak věci vždy zhoršila. Jinak vše i ze starších her mi na W7 x64 běhá lépe než s XPčky.
Dobrý den, prosím znáte nějaké řešení mého problému: mám pc core i5, grafika geforce gtx 460, ram 4GB a HDD 1TB a hra se hrozně seká i na nejmenší rozlišení a detaily. Myslím, že to bude vinou OS ( mám W. 7 Ultimate 64bit ), s nastavenou kompatibilitou na W. Xp se to trhá také. Předem děkuji za odpovědi.