Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

NBA Playgrounds

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > basketbal *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
09.05.2017 PCPS4XOneSwitch
Vývojáři:
Saber Interactive
Oficiální stránky:
https://playgroundsgame.com/
NBA Playgrounds je arkádová športová hra, inšpirovaná podobnou klasickou sériou NBA Jam, ktorá vychádzala na konzoly SNES alebo Sega Genesis v rokoch 1993 až 1995. Aj NBA Playgrounds je rovnako zameraná hlavne na arkádový, až parodický, štýl hrania. Titul sa môže pochváliť oficiálnou NBA licenciou, takže obsahuje okrem oficiálnych NBA tímov, aj viac než 150 svetových hráčov a osobností súčasného ale aj minulého basketbalu. Zahrať si tak môžete napríklad za také hviezdy, ako sú Grant Hill, Allen Iverson, Stephen Curry, James Harden, alebo Dikembe Mutombo.

V NBA Playgrounds dominuje hlavne arkádová hrateľnosť a komiksová grafika. Hra obsahuje lokálny multiplayer a rozličné online výzvy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Achjoooo to by časy, kdy můj Sega Megadrive neznal nic jiného než NBA Jam!! NBA Playgrounds mi tuto krásnou nostalgii jen připomněl.
NBA Playground = NBA Jam jen v novém. Opět hrajete dva na dva, předvádíte všemožné ale hlavně nemožné dunky. Střílíte z půlky, strkáte do proti hráčů a snažíte se naplnit boost co nejrychleji aby jste dostal výhodu ve formě střeli odkudkoliv, dvojnásobek bodů za dunk nebo nekočnenou staminu atd.
NBA Playground má plnou licenci NBA, nejen že si zahrajete za současné hvězdy ale i za hvězdy minulých let. Hráče je potřeba získat, formou balíčku s kartičkami jednotlivých hráčů. Takže se může stát, že za celou dobu hraní nezískáte vaše oblíbené hvězdy. Jako mě, LeBrone kdesi??? Ještě, že ho zastoupila pravá ruka Michaela Jordna Scottie Pipen!!!

Verdikt: NBA Playgrounds není pro širokou veřejnost, pokud vám nic neříká basket a neznáte NBA Jam nemá cenu ani zapínat. Mě NBA Playground nasadil nostalgickou notu, která mi vydržela pár dní, za tu dobu jsem stihl dohrát turnaje. Teď ho se vzpomínkou na své basketbalové začátky a paření NBA Jam odinstaluji a moc nevěřím, že se k němu ještě vrátím..

Pro: Licence NBA

Proti: Vydrží chvíli

+10