Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - Road to Boruto

04.02.2016
09.02.2016
24.04.2020

4. Velká válka ninjů vrcholí. Spojenecké síly shinoby začínají slábnout proti nepříteli, který neúnavně pokračuje v boji. Na scénu však přichází Naruto: plný energie, odhodlání a síly devítiocasé lišky. Dokáže zvrátit jazýčky vah ve prospěch spojeneckých sil, nebo se Obitovi podaří realizovat svůj plán?

Jde se o poslední díl série Ultimate Ninja Storm, která pojednává o 4. Velké válce ninjů. Příběhově hra navazuje na Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3, kde pokračujeme v boji proti Obitovi a jeho plánu ovládnutí světa pomocí ultimátního genjutsu. Hra se od svých předchůdců po hratelnostní stránce příliš neliší. Opět se můžeme těšit na efektní animace, jednoduchý soubojový systém a epické duely. Nově však v týmových soubojích nehrají ostatní hrdinové jen roli podpory, ale můžete mezi nimi během hry libovolně přepínat.

[přesunuto z komentářů]

Pro: Bojový systém, Příběh, Adventure, Online zápasy

Proti: Screnshoty v příbězích, Nejde vypnout mikrofon, Obituv dabing

Úvod do deja
Ocitneme sa v poslednej fáze v 4.vojne ninjov.

Čo hra vlastne ponúka ?
➤story: hlavná dejová linka je zložená z cutscén, ktoré boli niekedy až príliš dlhé. A samozrejme cutscény sú prekladané jednak typickými súbojmi ale aj netradičnými súbojmi medzi takzvanými Jinchuuriki. Pekným spestrením boli aj quicktime eventy, ktoré dopĺňali výbornú akčnosť a rytmus súbojov. Story mod si užijú určite aj ľudia, ktorý majú Naruta už dávno prezretého.
➤adventure: v tomto mode dostanete možnosť si prejsť, aspoň čiastočne svet Naruta, a splniť v ňom zopár úloh pre známe postavy. Najviac oceňujem spomienkové súboje, v ktorých si znovu od bojujete staré súboje zo začiatkov Naruta.
➤free battle: nachádza sa tu viac modov, ako survival kde musíte prežiť proti viacerým nepriatelom v rade, turnaje, liga či úplne základné súboje. A plus je tu možnosť si customizovať postavy.
➤online battle: ked nepočítam niekoho kto je u mňa na návšteve že si s ním zahrám, tak idú súboji proti iným ľudom mimo mňa.
➤postavy a kombat: najväčším lákadlom prečo som si túto časť kúpil boli určite postavy. Hrateľné sú prakticky všetky postavy od začiatku Naruta až po koniec Shippuden. S DLCčkom aj niektoré Boruto postavy. Naozaj som si nevšimol že by chýbala nejaká podstatná postava, jedine tak Akatsuki forma Zetsua a Kurenai. A čo sa týka kombatu tak je krásne plynulý a veľmi som si ho obľúbil. Všetky útoky a jutsu majú super efekty a sú jedinečné, čiže za každú postavu je gameplay iný. Jediné na čo si nikdy nezvyknem sú postavy, ktoré ovládajú svoje bábky ako Sasori či Kankuro.

!! Záverečné zhrnutie !!
Posledný diel Naruto v sérii ultimate ninja storm je skvelým zakončením s obrovským počtom super postáv. Súboje sú pekne plynulé, rýchle a tak rýchlo sa neomrzia keďže je tu veľa unikátnych postav na skúšanie. Pokiaľ sa vám nechce hrať len klasické zápasy stále dookola tak si môžete zopakovať koniec Naruta Shippuden v story mode, v ktorom je viac cutscén a užijete si aj iný druh súbojov. Alebo ked si chcete prejsť známe lokácie zo sveta Naruta tak si môžete prejsť adventure mod, v ktorom máte možnosť porobiť úlohy pre známe postavy a hlavne sa tu nachádzajú super spomienkové súboje. A ked nič tak si môžete len tak zahrať free battle alebo online pokiaľ máte záujem, čo u mňa moc nebolo. Ako hra je Shippuden 4 veľmi slušný kúsok v porovnaní s inými a pre mňa aj ked ho porovnám s Naruto to Boruto hrou. Ale doporučujem hlavne fanúšikom Naruta a pre tých ostatných pokiaľ hľadajú kvalitnú bojovku tak radšej taký Mortal Kombat

➤Čas strávený v hre: 23 hodín
➤Achievementy: 37/53