Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Naiad

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V této explorativní adventuře se vtělíte do mýtické najády, stvoření podobné nymfám z řecké mytologie. Na svou najádu nahlížíte z ptačí perspektivy a ovládáte přímo, přičemž krom plavání se umí i potápět, dashovat pod vodou podobně jako žába nebo zpívat pro přivolání zvířátek. Náplň hry je velmi přímočará, začínáte u pramenů řeky a plavete po jejím proudu skrz lesní prostředí, jeskyně, ovocné sady až k moři. Během své cesty prozkoumáváte zákoutí řeky a ovlivňujete rostlinný i živočišný život kolem sebe. Po cestě potkáváte zástupce živočišných druhů jako jsou kachny, žáby, motýli či krokodýli, jimž pomáháte překonávat překážky a obnovujete přírodu tam, kde byla poškozena lidskou činností.

Hra je prvotinou španělského vývojáře a je koncipována jako jedinečné vizuální dílo, které se snaží svým minimalistickým, barevným vizuálem a relaxační hudbou navodit pohodový zážitek vhodný pro všechny věkové kategorie.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.