My Hero One’s Justice

26.10.2018

My Hero One’s Justice je akčná arénová bojovka, založená na populárnom anime My Hero Academia. Priaznivci tohto seriálu si môžu priamo vyskúšať svoje obľúbené postavy ako Izuku "Deku" Moria, Katsuki "Katchan" Bakugo, All Might a mnohých ďalších a majú možnosť využívať všetky ich rôznorodé schopnosti. Vizuálna stránka hry sa preto nesie v anime štýle.

Príbeh vychádza z jednoduchej premisy o záchrane sveta, pričom si vyberáte, či sa vaši hrdinovia priklonia na stranu dobra a budú brániť slabších, alebo sa naopak pridajú k zlu a budú sa spolupodieľať na záhube ľudskej rasy. Či už budete na strane hrdinov alebo so zločincami, v oboch prípadoch si môžete privolať počas arénových bojov pomocníkov za účelom spustenia ultimátnych útokov, pri ktorých je vaše okolie kompletne zničiteľné. Zápasy prebiehajú v zápoleniach jeden na jedného, pričom ďalší dvaja hrdinovia fungujú na každej strane ako záskok. Veľký dôraz sa kladie aj na využitie samotnej bojovej arény, keďže pri jej správnom využití môžete uštedriť svojmu protivníkovi oveľa rafinovanejšie a ničivejšie kombo útoky.