Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mulaka

95
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
27.02.2018 PCPS4
01.03.2018 Switch
02.03.2018 XOne
Vývojáři:
Lienzo
Oficiální stránky:
https://www.lienzo.mx/mulaka/
Mulaka je 3D akční adventura zasazená do světa inspirovaném původními pověstmi a legendami severomexického indiánského kmene Tarahumarů, proslaveném především běžeckými schopnostmi svých příslušníků. V ní se coby kmenový náčelník a šaman Sukurúame vydáváte na výpravu ve snaze ochránit svůj lid proti zlým duchům, kteří se rozhodli zničit vše živé.

Z pohledu třetí osoby se hráči otevírá otevřený svět plný bohů a mytologických bytostí převzatých z folklóru kmene Tarahumarů. V horském prostředí inspirovaném krajinou Sierra Tarahumary budete s kopím bojovat s nadpřirozenými bytostmi, řešit environmentální hádanky a od bohů získávat nové zvířecí formy, ve které se coby šaman můžete převtělit. Zvířecí avatary vám pomohou překonat četné přírodní překážky a dostat se do dříve nepřístupných části rozsáhlé mapy.

Na hře se pro co největší autenticitu podíleli i antropologové a dabing postav obstarali skuteční příslušníci kmene Tarahumarů. Pod dohledem indiánů byl nahrán soundtrack, kde jsou použity regionální hudební nástroje. Vývojářský tým Lienzo v rámci studie také natočil třídílný dokument, pojednávající o životě skutečných Tarahumarů, jejich mytologii a způsobu, jak byla napasována do hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.