CD už nemám, ale já k té hře mám takový odpor, že to už opravdu ne. Přišlo mi, že ty postavy se pohybovaly fakt hrozně, skákaly, jak kdyby byly z papíru, vůbec nevypadaly jako hroziví bojovníci. Příliš mi to připomínalo nějaké japonské anime, nebo nevím, jak to popsat. Zkrátka za mě e-e :) Ale tvůj názor ti neberu.
@H34D (02.11.2013 23:09): Je škoda, že jsi tomu nedal šanci, grafika je klasická SEGA té doby (má ale oproti MK4 pohyblivé některé látky a vlasy). Též to mám ze Score na CD a hned jsem si to tak oblíbil, popravdě jsem u toho strávil mnohonásobně více času než u MK4. Pořádně jsem MK hrál až na PS2 a nyní na MK9.
Každopádně nikdy není pozdě, pokud ještě to CD někde máš, eh. Byť při dnešních trendech už to nebude mít asi moc co nabídnout, neexistuje tam vlastně snad žádné odemykání postav, bonusů apod.

EDIT: Klasika byl ve VF2 opilý mistr Shun Di, který si na konci jednoho komba vždy loknul medicíny a po několika opakováních zrudl v obličeji, nezapomenutelné detaily. =)
Ber to jako názor jednotlivce. Já si pamatuju, když jsem v naději koupil Score s CD, kde byl Virtua Fighter 2 a hned jak jsem viděl ten pohyb postav, myslel jsem, že se zebliju :) Ani jsem to pořádně nehrál, proto jsem to taky nehodnotil zde, na herní databázi. Jen jsem si dovolil to popíchnutí :)
@H34D (komentář): To popíchnutí s Virtua Fighter 2 sis mohl ale odpustit. =) Podle mě VF2 do příchodu MK9 byla nejlepší mlátička na PC, skvělé postavy a komba, ve své době jsem to zatraceně moc žral. I nové díly na PS2 byly hodně peckovní, ale nevěřím už, že by se někdy série ještě podívala na PC (mimo PS2 emulátoru), což je škoda.
U čtyřky mě tak nějak nebavil ten 3D rozměr. Ze všech Mortalů u mě hraje prim díl první.
Da se nejak nastavit ovladani tak abych pri arcade modu nebo tam kde hraju sam mel ovladani na NUM klavsenici? Mne jde pri hre jednoho hrace jen ovladani na pismenech a ato je dost na*icu. Na NUM klavsenici to jde jen pri hre ve dvou.
To jo no, asi se na tom ty složitější techniky daj dělat jednodušejc nebo je to rychlejší, těžko říct..SC má perfektní gráfku, jj, viděli jsme, viděli:-). Oproti Tekkenu 6 nebe a dudy..
to sou asi frajeři ja si to teda nedaval vubec,ale peknou grafiku to fakt ma
Tjn:-/. ono se stickem to de, ale nikdo na to neni moc zvyklej a podle mě to ani neni ono..Každopádně viděl jsem i maniaky co se stickama hráli profi turnaj Soul Calibura, to sem trochu nechápal
škoda že klávesnice při hrani ve dvou nestíhá a na gamepadu se pohybujete pres ten stick..