Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Monster Sanctuary

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Nehotová verze
28.08.2019 PC
Vývojáři:
Moi Rai Games
Oficiální stránky:
https://monster-sanctuary.com/
V pixelartové plošinovce Monster Sanctuary se ocitáme v kůži dědice prastaré rodové linie Ochránců monster, který se vydává do světa naplnit poslání svých předků spočívající ve výchově a tréninku nejrůznějších příšerek. Během této činnosti zjišťuje, že se na povrch dere nebezpečí hrozící narušením rovnováhy a míru mezi lidmi a monstry, kterému je třeba se postavit.

Monster Sanctuary v sobě zahrnuje průzkum otevřeného světa ve stylu žánru metroidvanie, odchytávání a trénování různých druhů příšerek a taktické tahové souboje založené na kombech a na spolupráci vašeho týmu monster. Nové nestvůrky lze přidat do své kumpanie získáním vejce coby odměny za úspěšně absolvovaný souboj, přičemž každý přírůstek do party vám přinese nové strategické možnosti v soubojích, pomůže vám překonat překážky a získat tak přístup do dalších částí mapy nebo k tajným místnostem s poklady. Každý z vašich souputníků také disponuje vlastním vývojovým stromem, pasivními schopnosti, jež lze vylepšovat a čtyři sloty na předměty, jimiž lze monstrum vybavit.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.