Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Monster Prom

27.04.2018
83
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Monster Prom je parodie na romantické vizuální novely. Hráč si na začátku může vybrat jednu ze čtyř před-tvořených postav a s ní se stává studentem střední školy Spooky High, kterou navštěvují všemožné příšery. Do školního plesu už zbývají pouze 3 krátké týdny a vaším úkolem je najít si na poslední chvíli rande. Na výběr přitom máte 6 rozličných kandidátů - 3 dívky a 3 kluky.

Hra nabízí naprostou volnost rozhodování, žádné omezení sexuální orientací, 23 konců, 394 událostí a 1408 možných finálních výsledků. K dispozici je také možnost multiplayeru až pro 4 účastníky, a to jak online, tak lokálního, kde se hráči postupně střídají po jednotlivých kolech. V únoru 2019 vyšlo rozšíření Monster Prom: Second Term.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Přesně takto by měly vypadat všechny západní komediální vizuální novely. Jednotlivé průchody hrou jsou krátké a přímočaré a vůbec nedrhnou, protože tady nejsou žádné obří návaly textu ani se pořád dokola neopakuje to samé (kromě intra a endingu, které jde ale přeskočit). Právě naopak s každým novým rozehráním na hráče čeká něco úplně jiného - jiné postavy na jiných místech, jiné konverzace, jiné odpovědi a jiné možnosti, takže je to pořád zábava, i když už to hrajete po sté. Taky humor funguje, postavy jsou sympatické, soundtrack příjemný, i animace se mi líbí. No a v neposlední řadě je třeba zmínit vysokou obtížnost (Dark Souls hadra :D), která vás nutí zkoušet to znovu a znovu. Určitě vyzkouším i DLC.

Pro: HUMOR, žádná repetitivnost, ideální délka, milion konců, volnost, postavy, obtížnost, soundtrack, animace

+12