@StriderCZ (komentář): Souhlas. MMIX i přes všechny viditelné chyby je docela unikátní hrou a faktem je, že i když jsem to hrál jen jednou a to krátce po vydání, tak si dodnes pamatuju některé lokace. Třeba u takového Oblivionu se to říct nedá (taky dohraný jednou a krátce po vydání).
Damn it, díky! Také jsem mohl použít nějaký zkracovač adresy.

A je to Travolta, ale těžko říct z jakého období.
Tady nejde o reupload, ale o to že DH diskuzní systém ničí linky. Zkus to nějak zkopírovat ručně a otevřít. Je to nějak rozdělené, parametry jsou od sebe - mezera navíc ...
Právě čekám na dobírku :-)ano objednal sem si jí ,protože věřím,že je to dobrá hra i přes některé reference,mluvici o opaku ale četl sem i recenze velice přiznivé ,takži si udělám svuj vlastní nazor až to rojedu doma..:)
Zoltan: presne tak, nastesti to v CR skoro nikdo nezna, takze to neni jako kdybych mel prezdivku "Frodo" nebo tak neco :)

obvykle take hodnotim jen hry, ktere jsem dohral nebo dohral dost daleko, ale u MM9 jsem udelal vyjimku, protoze jsem ji zkousel rozehrat od zacatku snad 4x a vzdycky to bylo stejny :(
Musím se přiznat, že jsem taky odehrál ccca třetinu. Garion to dobře vystihl, hra mi přišla chvílemi přehnaně těžká a nic mě nehnalo dopředu jako třeba u MaM7. Ale i tak mě to vcelku bavilo, ale ne na tolik, abych u toho vydržel až do konce.
Ale jo, kdyby se to jmenovalo jinak, než M&M a dělal to jiný tým než NWC, tak bych klidně uznal, že to je v celku dobré RPG... ale takhle to není snad ani možný. Rád bych tu našel alespon jeden fragment atmosféry, kterou měla většina předchozích dílů, ale nějak se mi to nedaří.
Bah, nebolo to az take spatne. Samozrejme po predchadzajucich dieloch to bola evidentne slabota, ale stale to bola celkom solidna hra, imho.
Tohle bylo obrovské zklamání, špatně bylo úplně všechno, od engine až po questy. Prakticky ve všem souhlasím s Garionem (je to přezdívka z Belgariády nebo ne? :-), hry ale hodnotím jen když jsem je dohrál alespoň do 3/4, tady jsem odehrál asi jen třetinu. Podle té bych M&M 9 nedal víc jak 30%.
Nemuzu si pomoct, ale ne a ne a ne. Pouzity engine/grafika mi vubec nevadi, ani zmena ve vyvoji postavy, ale hloupe ukoly a naprosto nefunkcni herni oblasti (pomer sily party vs nepratele) uz se bohuzel odpustit nedaji a delaji z MM9 velmi tezko hratelnou gamesku.
To bude hlavně tím, že LithTech engine byl primárně určený pro FPS a protože neměli v NWC čas vyvíjet vlastní nový engine pro MM. Bohužel, takhle to dopadá vždycky, když producent nařídí, ale už se nezajímá, jestli to jde nebo ne. Kolikrát se tiskové zprávy z 3DO holedbaly tím, že chtějí vydávat MM a HoMaM každý rok a přitom se už nestaraly o to, že jelo NWC celou dobu v podstatě se stejným počtem lidí, který takové nároky nemohl dodržet a vlastně odchod J.v.C z NWC jasně předznamenal, že bez něj to nebude stát za nic...
imho dosť rozporuplný diel. 3d engine(že tam aj to 3d poriadne vidno) nezachránil to čo sa opraviť nedalo. takisto takmer úplne iný herný systém než vo famóznych 6 a 7 nepridal na hodnotení. nehral som to tak aby som napísal komentár...