Metro: Last Light - Chronicles Pack

15.10.2013

rozšíření

Chronicles Pack je poslední ze čtyř vydaných rozšíření. Obsahuje tři singleplayer mise, které se odehrávají z perspektivy postav z původní hry. První z nich je Anna, další Pavel a poslední je duo Ulman/Khan. Nově se v průběhu hry setkáte i se speciálně upravenou brokovnicí.

Pro původní verzi hry je k dispozici samostatně nebo v podobě Season Passu. Redux verze hry již toto DLC obsahuje.

ANNA
- krátké vysvětlení toho, proč Anna nepomohla Artyomovi před jeho zajetím nácky, resp. jaxe o to snažila. obsahuje jednu odstřelovací pasáž a pak dvě krátké potyčky s nepřáteli. celkem asi na 10 minut.

KHAN
- hlavním protagonistou je moje oblíbená postava - Ulman. prvná část hraje na atmosféru a lekací scény, které Ulman prokládá svými džouky, finální část už je v kůži Khana naopak hodně akční, s respawnujícími se nepřáteli. asi 25 minut herní doby.

PAVEL
- moc pěkně nadesignované, obsahuje několik parádních momentů (ruská ruleta rulezz). je možno hrát stealth i akčně a zabere cca hodinku. nejlepší a nejdelší část DLC.

Rozhodně stojí za to si zahrát, už jen kvůli doplnění některých částí příběhu.