Meow Motors

02.11.2018
12.02.2019
08.05.2019
02.08.2019

Meow Motors jsou akční arkádové závody plné koček ve stylu série Mario Kart. V roli jednoho z deseti dostupných kočičích závodníků se můžete zúčastnit závodů na 20 tratích v celkem třech režimech, kterými jsou okruhové závody, driftové závody a tzv. strike režim. Hra nabízí příběhovou kampaň i split-screen multiplayer až pro 4 hráče. Během závodů musíte překonávat překážky na trati, vyhýbat se minám a bombám a odstřelovat vaše protivníky rozličnými zbraněmi jako například žvýkačkovým dělem, kterými je můžete zpomalovat i zastavovat. Dopomoci si můžete i pomocí power-upů, rozmístěných na tratích.

Jelikož miluju kočky, tak jsem nemohla odolat možnosti získat tuto hru. A opravdu jsem nebyla zklamaná.

Na začátku máte jednu postavičku kočky a jedno auto. Postupně se propracováváte příběhem a za vyhrávání jednotlivých závodů a celých šampionátů/lokací se odemykají nová vozidla a nové postavy. Každá postava má nějakou konkrétní schopnost, která vám pomůže vyhrát.
Nejedná se však o klasické závody, na trati sbíráte různé power-upy v podobě zrychlováků, či zbraní, které používáte na protivníky. Jednotlivé power-upy se také odemykají při postupu hrou.
Dále hra kromě závodů, kde je cílem dojet první nabízí ještě driftovací mód, kde musíte nasbírat určité skóre za drift. A také strike mode, kde musíte sestřelit za určitý čas co nejvíce soupeřů.

Hra má velmi pěkné grafické zpracování, nabízí velkou variabilitu jak map, tak charakterů, či power upů. Vlastně ani nevím, co bych jí vytknula. Bavila mne od začátku do konce. Snad jen cena by mohla být nižší.
Hodnocení 7,5/10 , Splněné Achievementy 38 z 38 , Curator

Zábavná závodní arkádová blbinka kde hlavními hrdiny jsou koťata. Každá kočka má své charakteristiky a dovednosti kterými disponuje, které v závodech můžete zúročit. Kočičí závodníci mají krásnou kreslenou grafiku, stejně tak prostředí a závodní auta. Ve hře je celá řada tratí kde překonáváte různé nástrahy, kromě toho, bojujete se svými konkurenty které se snažíte zastavit, stejně jako ony vás, prostřednictvím různých zbraní a vychytávek. Hra je podobná jiným herním titulům jako Mario Kart, Garfield a spoustě dalších...

Hra má výbornou optimalizaci, vše šlape jak má, ovládání funguje dobře, zvukový doprovod je také zábavný a veselý. K dispozici jsou různé režimy, základem je však kampaň která trvá přibližně 3-4 hodiny. Hra nabízí pouze single mod, možnost závodit online s ostatními hráči by mohla být zajímavá. Je to zábavná hra, kterou jednou prolítnete, splníte achievmenty a necháte ji ležet v své knihovně.