Mato Anomalies

Mato Anomalies ja taktické RPG, v ktorá hráčov zavedie do neofuturistického orientálneho mesta. Ocitáte sa v roli súkromného detektíva menom Doe, najatého tajomnou majiteľkou hotela menom Nightshade. Nakoľko sú starí priatelia, prisľúbi jej pomôcť odhaliť zvláštne javy, ktoré sa v meste začali odohrávať. Sám však skoro do jednej takejto pasce spadne, keď ho z nebezpečenstva vytiahne bojovník, ktorý si hovorí Gram. Ten sleduje otvorené portály do sveta démonov, ktorí svojimi chápadlami začínajú vplývať na ľudí a ich správanie.

Vašou úlohou bude zlikvidovať démonov v ich vlastnej dimenzii v taktických ťahových súbojoch, a rovnako využiť svoje presviedčacie schopnosti detektíva, aby vám ľudia uverili. Ak však slová nepomôžu, vždy môžete vyskúšať možnosť hacknutia ich mysle v taktickom kartovom súboji, kde budete musieť pomocou správne zvolených kariet prekonať zábrany, ktoré si ich myseľ vybudovala. Doe a Gram však na tejto ceste nebudú sami. Postupne dajú dokopy tím rôznorodých jednotlivcov, ktorých ženie rovnaký cieľ - ukončiť všetky anomálie, ktoré sa vo vašom meste odohrávajú.