Btw zase jsem to dohrál. Už to šlo celkem rychle. Je to prostě mlátička a s new game plus člověk nemusí až tak moc šmejdit, neb mody a zbraně už mám.

Zarazil mě jeden vedlejší quest. Pokud se během konverzace příliš vzdálíte od zadavatele (batarianský mechanik v bunkru Arie), tak se vám nezapíše a nejde tudíž splnit. Kvůli tomu jsem loadoval a hrál asi čtyřicet minut znovu. Zbytečně, neboť v new game plus z toho questu stejně nic nedostanete. Tak či tak pěkná podpásovka, neb jiné questy tohle nedělají. Tenhle chyták/trest pro rychlé hráče v Bioware vymyslela nějaká pěkná svině. :)

P. S. Ta hackerka tamtéž to má s tím druhým vedlejším questem stejné. Žádné jiné NPC ve hře vám tohle btw neprovede.
Po druhém dohrání Omegy snižuji hodnocení. Napoprvé to bylo fajn. Třebas ty trhané animace při projevu Arie jsem přičítal svému počítači. Ale zatím jsem ji ještě neviděl plynule, takže chyba je na straně Bioware. Podobně jako u druhého útoku Hammeru v základní hře, kde jsou zvuky výstřelů úplně mimo animace.

Oleg Petrovsky, Nyreen a Aria už mě napodruhé logicky taky nemohli tolik zaujmout. A Adjutanti jen potvrdili, že jsou random fodder. Na druhou stranu příběh jejich "stvoření" byl stále fajn.