Pfff. Dvacet jedna plusek ke komentu k From Ashes a dvaadvacet k Mass Effect 3. Do budoucna už píšu jen k DLC. :)
@Gordon (17.02.2016 22:11): Ja som mal rad tu rychlopalnu sniperu, normalne som zastanca co najvacsieho 1-shot DMG, ale v porovnani s tou silnou sniperou som vzdy stihol nasadzat vacsi "damage per second" seriou headshotov z rychlopalnej nez sice vysoky ale strasne pomaly DMG z tej silnej sniperky.

Samozrejme som to ale kombinoval s Assault nohavicami (rifliami) a prave zvoleny model bol spominany mattock.
@Tyrael (17.02.2016 22:08): Tak co jsem to i nějak zkoumal tak mi ten paprskomet přišel nejsilnější ze všech pušek, trumfla ho jen ta veteránská puška z prvního kontaktu co je v dlc Citadel.
@Walome (18.07.2012 00:20): Ja vybiral vzdycky ze ctverice Garrus, Liara, Tali, Javik :). Hlavne sem ho bral z toho duvodu, ze mi vyhovovali jeho schopnosti, jinak by samozrejme zustal na ocet (Javik a vlastne i ostatni).
Ja som bol zástanca pravidelného striedania sidekickov, aj keď tí, ktorých som mal radšej mali samozrejme výhodu a boli nasadzovaní častejšie :)
@Kovi81 (17.07.2012 22:07): Jo, z celkovýho hlediska jo, ale třeba já Javika vzal jen jednou a stačilo. Nudnej týpek :)

Moje dvojice byla prakticky pokaždý Garrus a moje holka Tali, sem tam Liara.
Načo si to DLC potom vôbec hral? Aby si tu postavu ignoroval a prišiel o to podstatné čo DLC ponúka? (a nie, tá jedna priemerná misia skutočne tým podstatným nie je) Už len kvôli dialógom s ním a minimálne jednej misii pri konci sa oplatí Javika neignorovať.
@Kovi81 (17.07.2012 23:39): Celkově tam jsou jak pěst na oko. Rozhodně bude poslední Prothean bojovat zrovna po boku Sheparda a zrovna v době, kdy je to potřeba nejvíc... Prostě nonsense. Já ho nebral ani jednou a vůůbec mi nechyběl.
@Walome (13.05.2012 09:49): Ono to fyzicky je v základní hře, ale odblokuješ to jedině v případě, že máš nějakou sběratelku. Nebo editor na úpravy jednoho jediného řádku=)
No to si ze mě děláte prdel - tohle je DLC??? Já celou dobu žil v tom, že hraju regulérní hru a až teď jsem se mrknul, co je vlastně ten From Ashes.

Tak teda to je dobrá hajzlárna, protože jak říká Tul, tohle mělo být v původní hře, protože je to hodně zásadní pro děj hry...
Pak ale nechápu, proč jedno zadáváš do social (třeba ty zbraně) a normálně to jde a jedno do Originu, protože na tom social to nejde. A ještě by mi to dovolilo si to koupit za prachy...

Těším se ale, až se na trojku vrhnu. Počítám tak v pátek, nejdřív dojedu ME2 a pak hurá na věc.
@Jack_Dark (09.04.2012 12:18): No dobře a když jsem ten kod (takovej ten leták, jak je tam kod a píšou tam o sndtracku) zadal na ty jejich bioware social stránky a sndtrack tam mám...

A teda myslíš zadat ten kod přímo do toho Origin... tak to nevím kam přesně :/

EDIT: jo ahá... jak prosté. Já to nemohl najít. Dík.

edit 2 : Origin posranej :) vidim to poprvý a hned takový zvěrstva. Ale ruku na srdce, ono i to zadávání kodů na steamu není moc na očích.
@NateLogan (09.04.2012 11:55): To jo (dík za odpověď), ale oni tam píšou, že "Collectors Edition copies of Mass Effect 3 include a code for this content." a já ho tam prostě nevidim. Je tu jen kod pro sndtrack, který jsem zadal a taky ho tam mám, ale dlc ne.

edit: ačkoli mám tam nějaký N7 Collectors edition materials. Jako ještě jsem to nezkoušel hrát, třeba to tam je - píšou, že se to objeví po prologu hry... tak asi počkám a uvidíme.

Já jen, že kvůli mé nepozornosti jsem přišel o dlc k Mass Effect 2 , resp. jsem si je tam přidal až po dohrání hry :-D
@Walome (09.04.2012 11:41): V Originu se koukni od detailů o hře, tam uvidíš většinu DLC a jejich status (jestli jsou stažené, případně je můžeš manuálně stáhnout). Plus se musíš ve hře přihlásit k EA serverům.
Jak mám tohle dlc aktivovat, když mám sběratelskou edici? Zadal už jsem všechny kódy, co tu bylo a mám z toho pistolky, sndrtack a jinak nevim.
To ne ale dej tam aspoň cover, kde je ten nápis "from ashes" stejnou barvou, neladí to s logem hry.
@NateLogan (16.03.2012 19:33): Ta tam je taky, stáhl jsem si z pirátské zátoky DLC unlocker, ve kterém byl jen jiný exáč a měl jsem tam jak misi se sarkofágem, tak plasmovou zbraň. Nové obleky pro členy týmu (jak píše Arcee) nevim, to mi je celkem u zadku, ale vsadil bych se že to tam bude taky.
Nejsou tam tuším ani obleky pro další členy týmu ani ta plasmová zbraň.