Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Madden NFL 07

EA Tiburon •  HB Studios (Wii)
22.08.2006
14.11.2006
87
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Tento, již čtrnáctý ročník série simulátorů amerického fotbalu, přinesl do hry několik nových prvků a změn. Nový systém přihrávek, blokování nebo mod Superstar, kdy s hráčem začínáte po draftu v novém týmu a je jen na vás, jestli ho dostanete do základní sestavy a probojujete se až na vrchol. Jinak se zde nachází klasické mody jako exhibice, trénink a klasická sezona.

Tato hra je o taktice, kterou využíváte před každou rozehrávkou či soupeřovým útokem. Velkou zbraní této hry je i soundtrack.

Madden NFL 07 je první ročník, jenž vyšel na konzole PS3 a Wii.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Tahle hra me privedla k hrani americkyho fotbalu v realnym zivote. Kdyz sem hraval mod Superstar a zacinal jako cerstve draftovany hrac z univerzity a postupne se prosazoval do zakladniho tymu,vyhraval trofeje,skoroval TD's naprosto sem si to uzival. V tomhle modu hrajete jen za jednoho hrace celou karieru, pilujete na trenincich jeho schopnosti a pokousite se stat naprostou legendou NFL (coz se mi povedlo). Graficky je to i na tuto dobu velice pekna hra,hratelne je to famozni hra a i jako novacek pravidla pochopite velice rychle. Hudebni soundtrack je velice povedenej. Nema cenu kupovat dil 08 pokud mate 07, protoze jedina zmena je v soupiskach. Bohuzel dalsi rocniky uz na PC nevychazeji a tak si je muzete uzit jen na konzolich.

Pro: Superstar mod, grafika, animace, znovuhratelnost, zabava, soundtrack

+16