@Usermator (04.09.2015 19:21): Stále dávaj pozor aby mala hra zeleným world wide a potom to funguje. Inak je tam region lock. Mám tam kúpených viac ako 40 hier a všetko fungovalo a dodané to bolo za pár sekúnd.
Paul má pravdu, je třeba ještě počkat než budou finální čísla.

JInak je to přesně to, co jsem chtěl, přenesení světa Mad Maxe do obří hry. Hratelnost vysoká, grafika velmi dobrá, ozvučení, dabing a hudba/ambient naprosto znamenitá. Atmosféra se dá krájet. Dobře i naspané dialogy (ohledně tématu, není to Christie, že). Nápadité. A jestli to má být austrálie, tak po nukleárním útoku vypadá mnohem lépe :) než před tím.

Slevy podle mne přijdou už o vánocích, to bude tak akorát...
Ok, ten rozdíl mezi recenzemi a dojmy hráčů je obravdu zásadní, začínám se těšit až si to někdy po slevě zahraju.

Dneska už to má na steamspy polovinu toho co MGSV, což je upřímně celkem dost úspěch.

Další pozitivní dojmy viz.forum na RPS (nikoliv ovšem článek s dojmy tamtéž).
@Maximus (03.09.2015 09:47): nesmysl, steamspy podává perfektně přesná čísla..ale až po několika dnech. Sám tvůrce gamespy píše:
---------------------
36K for Mad Max is not accurate at all. It's not even a full day of data - it's like several hours when they've remembered to switch the game's state :)

Wait three full days please. The first one doesn't count here and I will delete it when I get better info :)
---------------------

Takže kuler91, ignoruj steamspy čísla prvních pár dní, než začneš proklamovat disasters :)

Navíc je jasný že když má concurrent 30,000, tak celkový prodeje nemůžou být 36,000.
@kuler91 (03.09.2015 09:20): Ak si si všimol, tak som v príspevku niekoľkokrát spomenul Steam, čiže o ničom inom ako o pc verzii som sa ani nebavil :)

ešte raz - 2 najpredávanejšia hra na Steame, dokonca bola aj prvá, čiže tie predaje určite nie sú zlé a steamspy podáva častokrát totálny bullshit v predaných kópiách :)

čiže toľko
@kuler91 (03.09.2015 09:09): Mizerné predaje to určite nemá. Dokonca to v rebríčku predajnosti MGS V aj na nejaký čas na Steame predbehlo.

Ale s MGS by som to vôbec neporovnával, to je veľmi silná značka, ktorá má množstvo fanúšikov po celom svete a na nové MGS V sa dlho a netrpezlivo čakalo. Oproti Mad Maxovi to malo aj určite neporovnateľne vyšší rozpočet.

Mad Max je od vydania druhá najpredávanejšia hra na Steame (nejaký čas bola prvá) čo nie je zlý výsledok. Ak by bol release posunutý o pár dní neskôr alebo skôr, nebol by to príliš veľký rozdiel.
Koukal jsem na steamspy a prodeje jsou na steamu doslova mizerné .. Celkem se divím, že neposunuli datum vydání, protože s tímhle museli počítat ..

Phantom pain - 285 k
Mad max - 37 k

Jinak MGS je v ČR skoro všude vyprodané .. docela čumím :D
Hra asi nebude pro mě. Díval jsem se na pár gameplaů a walkthroughů a zdá se mi, že se tam furt jezdí autem. To mě ve hrách moc neba.
Mě se to moc nezdá .. možná to časem vemu, až bude herní krize, ale zatím asi ne ...
Taky si rád počtu nějaké počáteční dojmy po x hodinách ;)
No... priama úmera medzi kvalitami filmu a hry rozhodne neplatí :) Na druhú stranu, netreba byť prehnane skeptický, na základe predošlých príspevkov som čakal ďaleko väčšiu katastrofu, čo sa týka hodnotenia.
@Walome (01.09.2015 10:47): Jo, přesně tak. Trailery byly ok, ale ukazovaly jen rutinní akci, neměly nějakej zásadnější šmrnc. Což je zásadní rozdíl oproti SOM, kde trailery předvádějící Nemesis systém mě nutily hltat každou vteřinu záznamu a hru jsem okamžitě chtěl.

Ale tak třeba to na 10hod.zabaví, takže za rok v akci pod 10 USD...
Ja sa zatiaľ na Maxa veľmi teším, ale po tak parádnom filme sa na to nedá netešiť :)
@Walome (11.08.2015 08:15): Nepochopil jsi to, já nejsem spravedlivě rozhořčen, nejsem ani našňupnut, ve výsledku poškodili jen sebe, mohli mít mé peníze, nebudou mít nic, dostane je firma, která pro to něco udělá. :)

Nicméně to skutečně nechápu, při těch ziscích co z PC verzí jsou, kdy už i díky Steamspy nemůže ani ten nejnatvrdlejší fanboy krabice XY tvrdit že nejsou, aniž by nepůsobil jako totálně ignorantní hill billy, při těch v porovnání s konzolemi výhodných maržích byl pro WB problém udělat pár tisíc PC variant těch speciálek, když se ty steelbooky sekají jak cvičky? Vzorový příklad inkompetence.
Už jsem si říkal, že tvůrce podpořím koupí speciálky a co jsem nezjistil, jak v UK, tak v Austrálii jsou steelbooky pouze pro PS4 a Xbox One. Vydavatelství WB se svojí dlouhodobou diskriminací počítače preferujících zákazníků opět nezklamalo, i tu PC variantu speciálky Mordoru jsem musel importovat z Austrálie, ale tady už ani protinožci nepomůžou, takže smůla, ve slevě na Steamu za 10 éček, nebo ještě lépe v Humble Bundle za dolar. :D
Juuu, sběratelské předměty. Jůůů, harampádí. Juu, boj jako v assassínech. Juu, auta. Juu, Max!

Juu, koupil jsem si to v předprodeji.
Vypadá to dobře, ale ten fight mi až moc připomíná AC/batmany, což je asi ten nejhorší soubojovej systém (především u ass-ass-ínů), co jsem kdy ve hře viděl... :-(
Film pripomínal hodne hru rage :) .. Doufam, ze z tehle hry neudelaj nejakou shitozni nesmyslnost.