Když pominu okamžiky, kdy nebylo absolutně jasné, co dělat (Susan a žehlička), tak autoři perfektně zvládli nápovědy. Hra hodí hráče do prostoru, ale nijak ho dál nevede za ručičku. Ovšem postavy trousí mimoděk "nápovědy". Kdo neposlouchá, čeká ho dost zákysů.
@davi.k (10.08.2014 20:11): Ono by docela dobře stačilo, kdyby se neválelo náčiní k jedné vraždě v levelu, který s tou konkrétní vraždou vůbec nesouvisí. A taky by to chtělo dost zapracovat na enginu, než se začnou pouštět do ještě složitějších akcí.
Bude pokračování. Tentokrát bude Lucius vyvražďovat celý město - "přes 100 potenciálních obětí...". Údajně už by tam měla být větší volnost, než v prvním díle.
Lucius není malé dítě, ale malý satanáš. I tak vypadá, takže nechápu, proč má někdo zábrany s ním spokojeně vraždit. Zvlášť když zabíjí pěkně fikaně :-) Není to přece malá usměvavá holčička s lízátkem...
Netreba to brať až tak vážne. Tiež sa vždy snažím ísť cestou kladného hrdinu, ale toto je zaujímavá zmena, príbeh sa naviac podaril. Ale vadilo mi tam viac vecí, od technického spracovania, dlhého načítavania, zlého systému ukladania a samozrejme faktu, že je vždy len jeden spôsob ako postupovať ďalej a nepomáha ani to že sú od začiatku prístupné takmer všetky miestnosti a je možné brať čokoľvek, aj to čo využijem o 10 misií neskôr.
No možná tomu někdy šanci dám, i když spíše ne, každopádně balík jsem koupil kvůli Black Soul, to vypadá zajímavě a jedna taková hororová adventura z Desura se mi moc líbila (konkrétně Eleusis), tak toto snad bude také.
Nebuďte bačkory! Taky jsem ve hrách prakticky nezlomitelnej klaďas, ale Lucia (Luciuse?) jsem si užíval.

Btw příběh hry je opravdu z pohledu vyšetřovatele, který předčítá své myšlenky mezi misemi formou animace a během hry se snaží přijít všemu na kloub. Jen se za něj nehraje no.

A když už vás to vraždění nebude bavit, můžete si třeba uklidnit svědomí tím, že si uklidíte hračky a vyčistíte zuby... heh.
@Red (27.10.2013 23:04): Také se mi to nezamlouvá, hrát za dítě a vraždit nějakou rodinu. Námět až moc vhodný pro nějaké psychopaty a sociopaty. I když hraji opakovaně hry s možnostmi rozhodování, tak se mi přesto příčí dělat ty záporácké a nakonec skočím u toho, že postupně zase tíhnu ke klaďaství. xD Tato hra očividně není ten případ, kdy by se šlo rozhodovat a být poslušné dítě. eh

EDIT: Možná kdyby si šlo alespoň zvolit stranu a hrát za nějakého vyšetřovatele, co tomu přichází postupně všemu na kloub, ale toto fakt ne.
@JohnCZ (komentář): Že se hra ukládá pouze po úspěšném mordu a konci kapitoly ti nevadilo? Když jsem asi po hodině hraní omylem vytáhl z kapsy nůž a někdo mě viděl, tak následoval Game over a opakovaní celé mise. Což mě tedy úplně otrávilo. Jinak by to byla určitě povedená hra, ale takhle to nešlo...
@tomi2k9 (24.10.2013 20:10): Opět se ozvu, chtěl jsi říct od jednoho dolaru že? =) Nicméně po přečtení zdejšího komentáře mám jasno, neberu. Příčí se mi ale už vlastně samotná myšlenka hry a zřejmě v ní není nic jiného, co by mne zaujalo.
hra projeta kolo s řezníkem mi dalo hodinu zabrat ale behem pul dne sem to udelal :D