Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Eleusis

15.02.2013
48
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Vývojáři ze studia Nocturnal Works nám v tomto hororovém počinu dávají zakusit příběh nešťastného řidiče, jehož kroky nás zavedou do opuštěné vsi v Řecku, pátrajíc po útočišti a pomoci. Zakrátko však zjišťuje, že se po obyvatelích vesnice slehla zem.

S vaším postupem skrze členitou strukturu vesnice začnete poodkrývat strašlivá tajemství tohoto místa a osudy lidí, kteří odtud nikdy nenašli cestu zpět. Tajemství se točí okolo místního sektářského kultu, plánujícího oživit temné síly prostřednictvím dávného rituálu. Obyčejný průzkum se záhy změní v boj o holý život a řešení podivných hádanek ala Amnesia: The Dark Descent.


Poslední diskuzní příspěvek

@JohnCZ (20.03.2014 14:43): Byl bych nerad, kdyby to vyznělo, jako že se mi hraní nelíbilo. Je to trochu nevybroušené, ale i tak mě to bavilo. Hlavně v první polovině hry jsem byl absolutně nadšený.

@KRoman47 (20.03.2014 08:30): Problém s čoklíkem je ten, že zmizí v momentě, kdy hráč vejde do "bezpečné" lokace. Takových je ale málo a hlavně v ten moment se čokl prostě otočí na patě a odejde. A to může být třeba i dva metry ode mě.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.