A ti co měli zakoupený ten základní Bundle ty tři hry dostal zadarmo.
Hlavní postava té hry má přes ústa... roušku. A já si celou dobu myslel, že to je... ehm... úsměv :-)
@Bodkin (03.05.2012 11:33): Ále, začíná to být až nepěkně akční :) Kdyby tam těch zombíků bylo po celou dobu pět a ne 100, tak by to prospělo. V tomto směru jsem zvědavý na to Home, když to má být pouze a jen adventura.
@Bodkin (28.04.2012 22:31): Do emulátoru je tě asi zbytečné přemlouvat, že? :) Ale pokud se ti líbil LS, tak jsem si skoro jistý, že by se ti pozdávalo i SH.

No nic, jdu po delší době také zahrát LS.
@Drolin (28.04.2012 22:24): Ano, dobré, rozhodně jsem spokojen. Už během hraní se dalo pochopit, že to není tak jak se zdá, ale stejně... Dostal jsem nejsnazší (a nejkryptičtější) konec a finální statistiky mi napověděly, že jsem podělal snad vše, na co jsem sáhl. Takže si dám chvíli pohov a začnu hrát znova. Pomalu, klidně a pečlivě.

Protože takto jsem nepotkal několik věcí - nemohl jsem si udělat kvalitnější kafe, nenašel jsem pořádný hrnec a... no, to už je možná příliš spoilerovité.

Ne, žádné SH jsem nehrál. Jednička není na pc a já se snažím zásadně nezačínat dvojkou.
@Bodkin (25.04.2012 16:18): Mně se třeba líbí, když do 2D udělaj fyziku - něco jako v World of Goo nebo i v těch posranejch Angry Birds.

Ale dělat stejný hry jako byly před lety jen proto, že je to právě kuul, mi přijde škoda.
@Walome (25.04.2012 16:15): Nu, někteří to opravdu dělají, protože je to kuul. To co vývojáři AAA opustili jsou z 90% odporné zmetky, lo-fi 3D je něco tak odporného až je to neskutečné. Plus, jsou to především 3D propriety což je ti u 2D her totálně k hovnajzu. Je to holt komplikované. :P
@Bodkin (25.04.2012 16:11):
1)mně taky
2)to je možný, ale obávám se, že hodně her vypadá staře jen proto, aby splnili jakousi představu o "indie" tvorbě. Podle mě by měli využít naplno to, co AAA vývojáři opustili. Ale oni se vrací zpět o 20 let, což není podle mě ten správnej systém.
Ach jo, proč se ty hry cíleně snažej vypadat hnusně... to mě nikdy nepřestane fascinovat. Jakoby to byla nutnost k navození pocitu, že hrajeme poctivou hru ze staré školy...
Asi se vším praštím a dám si SH sérii a k tomu Soundless Mountain II a Lone Survivor :-)
@Drolin (25.04.2012 00:17): Teď jsem pruboval SM II (proč tu(DH) vlastně není?) a opravdu umí pracovat ze zvukem. Ty zrůdy jsou opravdu odporné a člověk chce od nich utéct pryč a to především díky zvuku.
@Bodkin (25.04.2012 00:07): Tak (ačkoliv takových je více). A jinak je vtipné, že ve většině recenzí které jsem četl je stanoveno, že jde o více sh hru než Silent Hill: Downpour :)

A jinak za vyzkoušení stojí Soundless Mountain II - škoda, že nevychází více free/indie demakeů - je v tom velký potenciál.
A speciální zmínku si zaslouží hudba - Yamaoka meets Worrytrain :).

Zvláště povedné je toto.
Zrovna dneska jsem pruboval demo a musím říci, že je to velmi povuedené.