Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Log!cal

Logical

73
6 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > logický rychlík *
Forma:
freeware (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1991 PCAtSTAmigaC64
12.03.1993 PC98
leden 1999 GBC
Vývojáři:
Rainbow Arts Software, Conspiracy Entertainment (GBC verze)
Log!cal (nebo též Logical) je logická hra, ve které musíte umisťovat počítačem zasílané barevné kuličky do jakýchsi kruhových "nádob". V každé úrovni je takových nádob několik, jsou navzájem propojené potrubím a vejdou se do nich čtyři kuličky. Vaším úkolem je posílat kuličky potrubím z nádoby do nádoby a postupně je všechny zaplnit kuličkami stejné barvy. Jakmile se vám to povede, kuličky explodují a vy se můžete věnovat jiné nádobě.

Samozřejmě jsou úrovně postupně těžší a těžší, takže vás pak trápí časový limit, nádoby jsou propojené komplikovaněji, musíte dodržet určitý barevný vzorec (tzn. neplnit nádoby kuličkami stejné barvy, ale např. dvěma zelenými a dvěma červenými), na potrubí se vyskytují "semafory", které mění barvu kuliček atd.

Úrovní je celkem 99 a po splnění každé úrovně získáte heslo, abyste nemuseli hru rozjíždět neustále od začátku. Po splnění 99. úrovně získáte finální heslo, pomocí kterého si otevřete možnost vytvářet si vlastní úrovně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Vynikající postřehový logický rychlík. 100 úrovní, dohráno 94, na chybějících 6 jsem prostě neměl nervy. Ve své době jsem se mírně řečeno vztekal, když jsem omylem klikl na levé myšítko místo pravé, teď bych rozkousal myš i s klávesnicí (která by za nic nemohla). Srdcová záležitost, adrenalin!

Pro: variabilní úrovně, rostoucí obtížnost

Proti: některé levely na hranici zachování duševního zdraví :)

+7