Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

LET IT DIE

66
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
03.12.2016 PS4
26.09.2018 PC
Vývojáři:
Grasshopper Manufacture, Supertrick Games (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.letitdiethegame.com
Píše se rok 2026. Svět byl devastován sérií katastrofických zemětřesení, které ale kromě destrukce měly jeden nečekaný vedlejší efekt – nedaleko západního Tokia se ze země vynořila obří stavba sahající až do oblak, připomínající věž. Nikdo neví, co na vrcholku věže čeká, mluví se ale o pokladu nedozírné hodnoty...

Pod dohledem mentora, kterým je skateboardující smrťák Uncle Death, je vaším cílem vyšplhat až na vrcholek Tower of Barbs. S postupem patry se obtížnost stále stupňuje a kromě ovládnutí soubojového systému (podobného například Dark Souls, ale ve zjednodušené verzi) musíte i hledat nové vybavení, které lze jednak získat z poražených protivníků, ale i vyrobit. Vybavení má ale jen omezenou výdrž a nelze opravit, musíte tedy neustále shánět nové.

Smrt ve hře není permanentní, její následky jsou ale palčivější než je obvyklé. Za měnu zvanou kill coins, které máte jen omezený počet, můžete svou postavu oživit bez penále, ale v případě, že vám kill coins dojdou, je inventář vaší postavy permanentně ztracen a postava přeměněna v silného protivníka zvaného Hater, kterého musíte s jinou postavou porazit, abyste ji získali zpátky.

Ve hře nenajdete klasický multiplayer v pravém slova smyslu, obsahuje ale online komponenty. Vaši Hateři se mohou objevit i v hrách cizích hráčů a každý hráč si také buduje svou základnu, ve které skladuje kořist. Na základny ostatních hráčů můžete pořádat loupežné výpravy, kterých se můžete jednak účastnit osobně, nebo tam posílat své bojovníky, řízené umělou inteligencí – vždy ale musíte počítat s možnou odvetou postiženého hráče.

Hra je nabízená zdarma, pro urychlení postupu je ale možné zakoupit si skrz mikrotransakce množství různých výhod či prémiovou herní měnu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.