Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

LEGO Island 2: The Brickster's Revenge

96
2 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > nezařazeno *
adventura > akční adventura
simulátor > závodní simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
březen 2001 GBC
říjen 2001 GBA
2001 PS1
30.03.2001 PC
Vývojáři:
Silicon Dreams Studio, Crawfish Interactive (GBC verze)
LEGO Island 2: The Brickster's Revenge je pokračování prvního dílu LEGO Island z roku 1997. Kriminálník Brickster za pomoci chilli pizzy utíká z vězení a opět se pouští do svých legoboreckých orgií. Na hlavním hrdinovi, roznášeči pizzy Pepperovi, tak zůstává úkol opět Brickstera zatknout a nenechat ho dokonat strašlivou pomstu na mírumilovných obyvatelích Lego ostrůvku.

Na rozdíl od prvního dílu neprocházíte hru v FP pohledu, nýbrž z third-person perspektivy. Freeformová koncepce hry zůstává. Grafika se znatelně zlepšila a herních možností přibylo. Kromě jízdy v autech a na skatu nechybí výcvik astronautů, létací mise, podmořská základna ani jízda po vodě. V jedné z misí se teleportační bránou dostanete do světa Lego Kingdom a dojde i na rytířský turnaj na Lego koníčcích! LEGO Island 2 nabízí celkově 18 miniher včetně Lego skateparku, kde se zaručeně vyřádíte.

Série pokračuje nepřímo hrou Island Xtreme Stunts.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
LEGO nás s mým bráchou Dunemasterem bavilo už od dětství a tak se nedivím že sem tuto hru přidal :) Hra mně velice bavila, byla docela dlouhá a vydržela nadlouho. LEGO 4ever

Pro: příběh, lego svět, celková vtipnost

Proti: v několika (málo) místech občas nemotorné ovládání a kamera

+1 +3 −2