Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Island Xtreme Stunts

19.11.2002
06.12.2002
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ačkoliv nese jiný název, Island Xtreme Stunts navazuje na první a druhý díl úspěšné série Lego Island. Opět se ocitáme v roli Peppera - pihatého roznašeče pizzy. Tentokrát se ale Pepper stává hlavním kaskadérem ve filmu Xtreme Stunts, který se na Lego ostrůvku natáčí. V příběhu opět hraje velkou roli zloduch Brickster, známý z předchozích dílů.

Hlavní koncept ale přetrvává. Z pohledu třetí osoby volně procházíte po ostrově a můžete sbírat skryté karty, řádit ve skateparku či jen tak klábosit s obyvateli ostrova. Kdykoliv ale můžete přejít k misím, kterých je tentokrát 25 a všechny se točí okolo kaskadérských kousků na skatu, s autem či letadlem. Ovládání není ale nijak složité, hra je ostatně určena hlavně dětem. Grafika je typicky "legácká". Hra se v době svého vydání potýkala s problémy ohledně stability.


Poslední diskuzní příspěvek

Popkec: Přesně tak, kdysi na PS jsem lego hry hrával, tak jsem si je chtěl připomenout. Ale s rapidem si nerozumím, ale i tak dík za snahu.

Last Jedi: Veliká legrace :)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.