Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

LEGO Island

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > nezařazeno *
adventura > akční adventura
simulátor > závodní simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.10.1997 PC
Vývojáři:
Mindscape
LEGO Island je další z Lego her určených pro děti a jedna z prvních opravdu pořádných. Narozdíl od mnoha málo kvalitních a velmi lineárních, v LEGO Island má hráč volnost konání, může se procházet po herním světě a provádět rozličné úkoly. Nachází se zde i příběhová linie, v níž bude vaším cílem dostat Brickstera do vězení. Brickster je totiž kriminálník a libuje si v ničení stavbiček z Lega, čímž obyvatele ostrůvku ochuzuje o střechu nad hlavou. Hlavní hrdina Peppers se s tím ale nesmíří a vyrazí do boje s nenapravitelným kriminálníkem. Při prozkoumávání ostrova můžete na určitých místech sestavit rozličné dopravní prostředky, takže se projedete autem, sanitkou anebo proletíte tryskáčem. Nechybí ani závody. Hru procházíte z pohledu první osoby, narozdíl od dílu druhého, jenž ovládáte z pohledu třetí osoby.

Kritikou byl LEGO Island hodnocen velmi kladně a vyhrál několik ocenění. V návaznosti na komerční úspěch vyšlo v roce 2001 pokračování hry pod názvem LEGO Island 2: The Brickster's Revenge.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.