Jak na to koukam,tak Vavra jen obslehl tuto hru a bzum je tu KCD :D Uz to mam v seznamu prani na steamu :)
LOL (Převzato z diskuze u eng. verze Legie na Steam Greenlight.)

Q: Where is czech language? No tak, je to snad česká hra, ne?

A: česká verze je zadarmo na webu, ale zkouším prodat anglickou, potřebuji koruny na nový ford galaxy!
..snáď Arx Fatalis, aj keď je to už trocha iná liga. (Súbojový systém Légie je drsný, ale keď som začal využívať kryt a mieriť súperom na lebeň, išlo to.)
Ta hra má parádní atmosféru ale ty souboje to pro mě zabily.
Tak se zeptám je náká podobná hra ale se soubojema který sou spíš o taktice?
A díval ses na to děcko co držela žebračka ve městě? Nebo koukal ses do studny vedle ní? :P
Tak sem to dohrál bylo to docela hustý, zvláště na konci ten oheň jak vás tam upalujou takovej trojúhelník jako nic proti vývojařům je to good hra ale ten voheň byl fakt vtipnej
dohrat to planuju, ale ted jsem pres vikend nebyl u komplu, kde ji mam nainstalovanou
Já to projel dost rychle, zjistil jsem, že už mě adventury nebaví jak za mlada :) Ted každej zásek delší jak 5 minut řešim kouknutím do návodu. Těžko říct konkrétní číslo, já minuty u her (většinou) nepočítám. Takže střelim od boku - 2-3 hodiny?
Tak hrál jsem to asi půl hodina a můžu říct, že to vážně není špatné. Ale ještě jsem se nedostal k boji, takže možná stanovisko přehodnotím.
To je samozřejmě kec, oficiální hw nároky jsou
"HW požadavky:
PC, 1 GHz CPU, 256 MB RAM, grafická karta OpenGL kompatibilní
Windows XP/Vista/7"
vcera jsem nasel minirecenzi v levelu. nevim, odkud brali HW naroky, ale asi jim tam zasmejdil sotek. optimum je udajne: dual core, 2gb ram, grafika 512mb

osobne jsem bez cuknuti hral legii na starem komplu u rodicu: athlon 2500, 512 ram, geforce 5700. a jsem presvedceny, ze hra pojede bezproblemove i na slabsich sestavach
Asus F3J, Intel Centrino duo T2450, ATI RADEON X2300, RAM 1GB, OS Windows Vista.
V jiných hrách se mi to nestává, takže nevím proč se to seká, když splňuju požadavky.
Mě se hra hrozně seká. Neví někdo co s tím, resp. čím to může být?
tak prokousal jsem se kousek dal i s pouzitim navodu. rekl bych, ze je tam rada mrzutych nedotazenosti, souboje jsou kapitolka sama pro sebe. skoda toho, kdyz je v tom videt zajimava hra
Až na ten systém soubojů se mi to moc líbí. Ted mlátim jednoho týpka v 4. patře a je to celkem tuhé :)
Ze zvědavosti jsem si hru stáhnul a vyzkoušel. První půl hodiny poměrně zajímavá záležitost, jsem zvědav, jak si povede dál...