@Sasakr (13.12.2022 00:56): znovu sem to rozehrál a je to snad ještě horší než si to pamatuju...má to své momenty, ale většinou se to snazi o nějakou epičnost, která ale kvůli malému rozpočtu a skoro bych řekl amatérskému zpracování nepůsobí dobře.
@Kwoky (12.12.2022 02:36): Ty jo, to se to ke konci zkazilo :-( Venkov i Londýn byly parádní, ale návrat do New Yorku byl pěknej opruz plnej nekonečných spawnů vlkodlaků. No a teď jsem pravděpodobně ve finále a to se fakt nedá. I když jsem to jel stylem, že jsem někde zakempil, čekal na příchozí vlkodlaky, vysosal z nich energii a vylezl, až jsem byl úplně uzdravenej, tak jsem stejně pak chcípl. Přepnul jsem na Easy, ale nevidím rozdíl, možná to funguje jen u nové hry. No, takže teď mám dvě možnosti... vykašlat se na gamepad a prubnout to s myší... nebo to prostě nacheatuju. Uvidíme zítra.
Já vím, že už jsem tady s tou samomluvou otravnej, ale na Steamu za 79 centů. Kdo by chtěl dát šanci něčemu, co kritika zdrtila a podle mě je to super, ať to zkusí :-)
Čím víc se blížím ke konci, tím víc jsem z toho nadšený. Skvělý zvukový design, posrávací atmosféra. Hodnoceno AAA optikou je to možná trochu slabší, ale jako budget z 2008? Nemám absolutně co vytknout.

Porazil jsem Minotaura a čuchám už konec.
47 %? Lol. To ani omylem.

Metro meets hollywoodský blockbuster. Fakt, takovouhle atmosféru jsem od toho vůbec nečekal. Bohužel mě točí, že postava umí vyskočit 5 cm, checkpointy jsou daleko od sebe a ovládání na páčkách je toporné (což by asi šlo řešit někde v configu, ale kde a jak...). Ale... hraje se to slušně, táhne mě to kupředu... na budget je to absolutně v pohodě. Ani ten vizuál mě neuráží (že to vypadá jak hra z roku 98, jak tu někdo píše... ne, to fakt ne).
@PRIVATE MARTIN (29.09.2015 19:00): Tu, kterou jsem tam sám napsal, tedy omezení FPS pomocí nahrávání. Pokud má člověk nainstalovaný Fraps nebo jiný podobný program, tak je to nejjednodušší. Rozhodně jednodušší, než se vrtat někde v ini.
Popis vypadá zajímavě, Turning Point se mi líbil, tak asi nemám za těch 1,24€ váhat, co?
taky jsem si to koupil za tech 1,69 euro :) me ta hra i docela bavi a kdyby prestala tak furt je to jenom pajcka :D jo a myslim ze GP tomu dalo 70 ze 100 :)
Popkec: 80%? Páni, přál bych si zde tvůj komentář :-) Přiznám se, že když se hra oznamovala (a já neměl páru o propadáku Turning Point), docela jsem byl na tu hru zvědavý :-)