Hrává to někdo? Dneska jsem to nainstaloval, není to špatné, ale nějak mě ty MP věci už nebaví.
Kéž by se to aspoň trochu chytlo. Ono když se zadaří (je tam dost lidí), tak je to i docela fajn.
Teda... teď koukám jak to ten volný víkend na Steamu rozhýbal. Online je stonásobně víc lidí než normálně.
Koupil jsem to hned jak to vyšlo, jenže absence většího poštu serverů, drobné bugy a lag mě odradily. Čekal jsem, jak se budou hrnout updaty a ono prd. Vyšel snad jeden nebo dva a od té doby nic. Tvůrci se na tuhle hru zřejmě vykašlali. Ona taky hratelnost není kdovíjak promakaná ve srovnání s TF2 nebo BC2, ale škoda týhle hry, mohla to být jedna z těch lepších akcí.
Hrává to někdo?

Já dostal akutní chuť na western a outlaws ani gun se mi znova už hrát nechce.
Jo, ten nedostatek evropskejch serveru je fakt tristni, prislo mi, ze dedikovanejch evropskejch je tam tak 5-10 maximalne a dostat se na ne je o stesti (vzhledem k delce jedne hry prumerne zhruba 10-15 min).
Zatim je to teda těžká nuda a pochybuju že to má potenciál se výrazně zlepšit v nějaké friends-only hře.
No tak kdyby se nas tady seslo vic, tak by to nemuselo byt spatny, na druhou stranu na public serverech v tuhle chvili neni zrovna preplneno (a prijde mi, ze do 100ms jsem mel s hracema snad 3 servery) a ta spoluprace taky neni kdovijaka, casto vas lidi neuzdravi a misto toho probehnou okolo vas a tak.

Edit: Ale urcite si to vyzkousejte taky :) A kdybychom se sesli 4, do toho 4-packu bych sel (v nem je cena 5,5E na jednoho, to uz je slusny :)
Přesně tak. TF2 od toho v žádném případě nečekejte, na to je to příliš povrchní a jednoduchá zábava. Ale na chvilkové odreagování to bohatě stačí.
Garion: já sem to hrál taky :-) a mohl bych to s klidným srdcem doporučit...neni to sice nic komplexního a asi to na dlouhé hraní neni, ale pěkně to vypadá a akce je taky slušná :-)
Vodny rika, ze to stoji za vyzkouseni a je asi jedinej, kdo to odtud hral, takze ja to vyzkousim :)
Kolik je tak potreba hracu dohromady, aby se to dalo slusne zahrat? 8,10,12?
Za ty 2 kila to určitě stojí. Já to koupil hned v době vydání za těch 15 Euro a párkrát jsem to zahrál, jenže servery jsou nic moc. Kdyby se nás sešla parta, bylo by to lepší.
Kurnik, to je už v kolekci klasiky za pouhé tři kila? To musím mít :-)
+bonus Call of Juarez, ale ten mě nezajímá, bo už ho mám (dvakrát projetý).
Hm, tak to je pecková nabídka. Kdo nemá, jděte do toho. Za ty peníze je to fakt slušná hra + skvělé CoJ.
Včera vyšel hned první update na verzi 1.1, který slibuje dedikované servery.
Když potvrdil to, čeho jsem se obával, tak to může být klidně jen názor hráče Quakea.
Toť jen názor hráče TF2. Kdo má rád něco méně náročného, určitě mu Lead and Gold poslouží dobře. Za tu cenu jak říkám, to není úplně k zahození.
Dnes jsem to koupil na Steamu za těch 15 Euro, zatím jsem hrál necelou hodinku a je to docela v pohodě. Trošku mě překvapila vysoká hardwarová náročnost a nemožnost nastavit detaily (kromě stínů a shaderů). Ještě to zahraju trochu víc a napíšu nějaké solidní dojmy. První pocity jsou ale veskrze dobré.