Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kung-Fu Master

Spartan X

71
11 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
akce > arkáda
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
prosinec 1984 Arcade
1985 SpectrumC64Apple II
18.10.1985 NES
prosinec 1985 MSX
1987 At2600AmstCPC
prosinec 1989 At7800
Vývojáři:
Irem Corporation, Nintendo Research & Development 4 (NES verze), U.S. Gold (Spectrum verze), Choice Software (AmstCPC verze), Berkeley Softworks (Apple II verze, C64 verze), Activision (At2600 verze), Imageneering (At7800 verze)
Kung-Fu Master je mlátička pro jednoho až dva hráče odehrávající se na tajemném místě známém jako Devil's Temple. Mistr bojových umění Thomas má za úkol zachránit svou přítelkyni Sylvii, kterou unesl Mr. X a drží ji v zajetí na nejvyšším patře své pagody. Thomas se bude muset postupně probít přes pět pater plných zákeřných nepřátel. Dveře dál hlídá na konci každého poschodí speciálně vycvičený boss.

Hra byla původně tématicky založena na filmu Game of Death, v kterém se také objevila pětipatrová pagoda. Název byl posléze změněn na Kung-Fu Master. V Japonsku ale vyšla pod názvem Spartan X v rámci propagace filmu Jackieho Chana Wheels on Meals.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.