@Paul (14.02.2018 00:08): nedošlo mi, že stahuju ten patch, takže se na to stejně mrknu až zítra :( ale jsem zvědavej.

Btw baví mě přicházet na nové a nové chyby. Např. obraz se mi po loadingu občas nechutně přesvětlí, ale stačí vlézt do inventáře a je to pryč. A Henry teď řekl 2x za sebou tu samou větu.

Jo a jeden kluk mi psal, že patch dostáhl a na PS4 to jen zlepšilo plynulost. Takže viditelné opravy přijdou později, pokud vůbec.
Jinak po celodennim pruzeni a troleni bych rad podotknul ze KCD je vazne pekna hra a musela dat spoustu prace.
Preju Wh at se jim podari opravit chyby a muzou pokracovat necim dalsim. U nas v krame se prodava dobre, jak na PC tak na konzole a lidi maji takovou tu jiskru v oku kdyz to kupuji.

PS: a ty Bodo vylez, nedelej ze tu nejsi:)
Presne teraz o polnoci som to rozohral 3x, prvý krát to bola skúška na nastavenie ovládania, 2x mi to nesejvovalo a domrdal som alchýmiu, takže poučený pokračujem zajtra.
PS: Sejvovica sa robí z 1žihlavy a 2xrulík/ľulkovec, takže zbierajte čo vidíte.
První hodina hry má přes 20 min předrederovaných cutscén bez možnosti interakce v rozhovoru. To se takto odehrává celý main story? Pokud ano, tak mám asi jasno, toto nebude můj šálek čaje, pokud mě tedy někdo zde nevyvede z omylu :)
Každopádně oceňuji jak je ta hra správně uchcaně česká - zahájit ji tím že hlavní hrdina vyspává kocovinu a pak líně vyleze jen aby šel házet hovna na barák nějakého němčoura za to, že moc držkuje v hospodě... to je prostě styl :D
á hele na frontpage steamu, konečně to tam je, votravoval jsem s tim na twitteru vávru ať si to s valve domluvěj :)
Zajímalo by mě kolik si za to účtujou, předpokládám že zadarmo to nebude.
Jak tak koukám na ty videa, tak mě napadá jsou tam vůbec černoši? :D
Doháje, ty kostky jsou návykový. Jsem se do toho nějak zažral a najednou koukám a je tma. Jakože ve hře. A venku vlastně taky :o)
@Walome (13.02.2018 23:19): hele v 2004 se taky dalo makat na záplatách, akorát Bloodlines měly smůlu protože vyšly ve stejnej den jako HL2 a prakticky bez marketingu, prodaly pár desítek tisíc kopií načež troika zaklepala bačkorama a chudák Leon Boyarsky se z toho trauma dodnes neoklepal a dodnes nebyl schopnej si tu hru ani zahrát..ale kdyby se prodávala, tak jí tehdy taky dopečovali.

@Korbitch (13.02.2018 23:20): to se mi nestalo, vždy se nastavení normálně přehodí a hra funguje.
Ehm, dělá to ještě někomu, když změníte něco v nastavení grafiky, že se vám dole točí kolečko v hrádku, ale dál nic? Když pak dám alt +f4, tak po návratu je nastavení změněno...
Kurva takhle rozpolcenej jsem snad v životě nebyl :D jakožto zákazník jsem nasranej, že jsem si koupil nedodělek. Jakožto hráč začínám vnímat ty "hardcore" prvky a hrozně mě tam bavěj nějaký detaily (kejvající se vědro při sestupu do studně atd.). Hudba je úchvatná. Obličejové animace příšerný. Dialogy místy hrozný, místy skvělý (a to mám za sebou jen úvod). Souboj na pěsti hroznej, na meče působí zatím super. Rozhraní nepřehledný, ale jiný. Popisky v kodexu dlouhý, ale částečně i historický, což je fajn.

Ale bojím se, že to bude průser. Takový Vampire Bloodlines - herní klenot, ale zhouba studia. Dneska je aspoň výhoda v tom, že lze makat na záplatách.

No jsem zvědavej, co hra nabídne dál, zatím jsem vlastně nadšen, i přesto, že jsem pěkně nasranej!
Zatím jsem docela spokojený, ale sorry ta grafika je trochu ugly .. tohle rozhodně není žádná hitparáda roku 2018. Naštěstí to kvůli grafice nehraju :)
LOL, tak po prvních pár minutách mi to díky prostředí a hudbě přjde ze všeho nejvíc, jako kdybych hrál Knights and Merchants z pohledu první osoby:)(nemyšleno špatně, jen asociace).

Je to...zajímavý. Nevim jestli na to budu mít trpělivost. Z toho množství textu v kodexu na začátku se mi lehce zatočila hlava.
@Jab (13.02.2018 22:40): Tak nikoho dve voľby obtiažnosti nezabili, že jo (Jedna s neobmedzeným ukladaním a dajme tomu ľahšími súbojmi, či zjednodušenou lukostreľbou a jedna klasická). Kto tvrdí opak, tak zbytočne tvrďácky machruje ;)
Jo a doufám, že na tom nesmrtelným trenérovi šermu si nejde nahnat levely donekonečna.
@Charllize (13.02.2018 22:25): nikdy jsem nekritizoval system levelovani v Bethesdich hrach. Jen plytkost sveta, postav a deje. Kdy se plni ukoly jen proto aby to cinklo.
To, ze muj geroj cestoval pouze skakanim aby naleveloval atletiku, nebo zatizeni klavesy Q pres noc, aby se postava furt plizila, nebo kovani milionu dyk. Na to vzpominam v dobrem.