@BUMTARATA (13.06.2022 13:42): No to já právě vůbec. A ještě větší haluz je, že když jsem jel teď do Skalice, tak v tom statku dole, kde byli vždycky tak 4 nebo 5 lapků, tak tam byl jeden. Prostě jeden. Neřekl bych, kdyby nikdo, ale co tam dělal jeden :D Jinak nikde nic. Žádné přepadení ani bitky frakcí...
@Korbitch (13.06.2022 12:50): Nevím, jestli rozumím, na co se ptáš, ale přepady jsou náhodné, toť za prvé, a za druhé, mám pocit, že když v blízkosti takového místa vymydlíš tábor, tak to pouze znamená, že tě tam nebudou přepadávat ti, jejichž tábor jsi vymydlil (např. Kumáni), ale jinak tě tam stále může přepadnout kdejaký vidlák, možná jen s nižší frekvencí, odhaduji.

Každopádně já tábory vyčistil v rámci Aktivity a stále mě sem tam někdo přepadne nebo narazím na potyčku mezi frakcemi.
Neví někdo, proč se mi neobjevují jednou za čas lapkové atd? Mám sice vymydlený veškerý tábory, ale to kolega taky a tvrdí mi, že se mu na těch místech pravidelně obměňují. Může to mít souvislosti s tím, že na konci je volba vrátit se do hry nebo pokračovat s Ptáčkem? Už ale nevim, co jsem tam vybral.
@Korbitch (08.06.2022 17:36): já ji měl na GOGu v hledáčku a přišla mě před měsícem na mail nabídka za 13doláčů
takže za nějaké 2,5 kila mám komplet
a za stovku jsem sehnal diskovou verzi na poličku
Nečekal jsem, že budou kompatibilní s jiným klientem.

A jo, savy. Celkem běžná mluva.
Před dvěma lety jsem hrál základní hru na epicu. A když je za dveřmi český dabing, rozhodl jsem se, že hru pořídím v kompletní edici na Steam. Ony tam jsou savy, to je fakt milý překvapení :)
Já včera prošel krvavou co seděla na cestě a koukal přes barák mezerou mezi kládama nebo jak se tomu u těch roubenek z klád říká. Asi to stále úplně bez bugu není.

Ale zas v bitce, která byla po tom co jsem házel hovna na barák řval někdo "kurva"!" A to to prý nemá český dabing.
Jsem až teď zjistil, že k tomu je HD Texture Pack, kterej z nějakýho důvodu není součástí Royal Edition, ale stejně mi nejde nainstalovat, tak co…
@S4TW (06.06.2022 13:59): Tak s mizejícími mosty zkušenost nemám. Pouze s vesmírnými alchymistickými stolky day one, v létě 2018 se zajatcem. Ale ten trebuchet je problémový pořád. Jednou jsem čekala na načtení hodinu a půl :D
Tak jsem zase musel pár hodin reloadovat, protože se mi nechtěla spustit cutscéna v hlavním questu, Royal Edition my ass, a proč všude na cestách stojej ty fakin koně??
@Brasikona (31.05.2022 21:55): Tak jsem také odnáměsíčníkoval do mlejna, ale až poté, co se mi poštěstilo na zahrádce najít nějaký ten světlík a navařit pár dryáků, se kterýma už byla hračka dostat se ven a ujistit Vořecha kňučícího pod okny, že mě v klášteře nesnědli, celý to bylo víc stresující jak přepisovat latinský texty.
@BUMTARATA (31.05.2022 12:49): Právě naopak, celé jsem to vyvraždila! Já se totiž omylem probudila venku, tak jsem si došla pro zbroj, vyspala se, mezitím jsem se probudila na střeše, tak jsem počkala do rána, sundala Svatého zeshora šípem, a pak to tam celé vyvraždila :D
@Gordon (30.05.2022 21:08): No, těžko hodnotit myšlenkové pochody mého bratrance před více než 10 lety, ale občas jsem při střílení zajíců ječela podobně jako kdysi on :D Pak jsem té lukostřelbě přišla nejen na kloub, ale i na chuť. Jen se teď trochu obávám, že jsem asi vyšla ze cviku za ty dva roky :D
@Gordon (30.05.2022 20:13): Já Source nikdy nehrála, ale mám pocit, že tam byla nějaká zbraň, která ho neměla. Jinak nechápu, proč by bodal liháčem do monitoru :D

EDIT: Nebo mě napadá, že to chtěl pálit AWPčkem bez zaměřování, netuším, ale tu tečku i chvíli, kdy ji dělal, si pamatuju moc dobře – taková netradiční hezká herní vzpomínka z dětství :D
@kristmeister (30.05.2022 20:05): Já si pokaždé při lukostřelbě v KCD vzpomenu, jak se bratranec před lety naštval u CS Source, vzal liháč a bum do monitoru. Musím říct, že nám to pak při hraní GTA VC se sestřenicí docela vadilo, bylo to tím tlustým liháčem... :D