Dohráno. Hudba, atmosféra, grafika supr, ale herně je to teda bída. Místy velmi frustrující bloudění a umírání u mě výrazně pokazilo celkový dojem.
@Garret (23.10.2019 15:19): tak jsem shlédla a pěkný. A teda měním postoj k větru :D Něco na tom může být. A utvrdilo mě to v tom, si myslet, že to celé způsobila kombinace minimálně dvou faktorů (osobně si myslím zvíře a klidně ten vítr).
@Laurona (23.10.2019 14:03): prakticky každá teorie má svoje díry, tahle mi zrovna přišla uveritelnejsi, než kulovy blesk. ale opravdu si s tim pohrál, stojí za to to vidět, pokud se o to zajímáš.
@Laurona (23.10.2019 12:44): kulovy blesk v knize je, ale zmiňuje se ještě o katabatickém větru, který dává větší smysl. ale tak jako každá jiná teorie, i tahle ma svoje trhliny. zajímavé je, že se budou znovu vyšetřovat okolnosti, které nejsou spojené s fyzickým útokem.
@Laurona (23.10.2019 09:45): bohužel se zase nedozvíme, kdo je vrah :) ale popisuje tam pár teorií ohledně počasí, které v knize nebyly. spíše než nové info je to pěkně popsáno jedním čechem, takže pokud někdo neumí moc anglicky, mohl by to ocenit.
@Garret (22.10.2019 21:31): a je tam něco nového? Já četla pár měsíců zpátky knihu plus jsem viděla ještě nějaký dokument, takže jsem tím trochu přesycená, na to abych se dívala na něco dalšího...tak jen jestli to opravdu stojí za to.. :)
@leebigh (komentář): démon ve skříni je podle mě schválně, měl jsem ho tam i já, i je v let's play videu na youtube. Jo a chata byl taky hned můj druhý checkpoint, hned po těch úvodních kamenech. Okolo té chaty se motal strašně, do toho ty medvědí pasti, to bylo nejtěžší místo a samozřejmě jsem si ho musel vybrat hned na začátek :-)
@S4TW (09.10.2018 08:20): jo no, orientace je obtížná, ale to bloudění bych si jinak hrozně užíval, ale nevím, prostě mě tahle hra stresuje nějak abnormálně víc než jiné :-)

@Kwoky (09.10.2018 10:43): a třeba v Alien Isolation do doby, než člověk získá plamenomet, je to podobné, ale pak ze mě ten strach z 90% opadl.
@Dan9K (komentář): jop, atmosféra tam je opravdu hutná, ale dohrát to mi nepřišlo až tak hrozné... největší problém jsem měl s orientací, kdy jsem se každou chvíli ztrácel...
@Maximus (22.09.2015 06:27): Přesně tak, i to průměrné hodnocení by nemělo člověka odradit, protože v některých aspektech hra skutečně stojí za to. Já na to budu vzpomínat už jenom kvůli tomu, že jsem se zase po delší době trochu bál :) Je tam pár vysloveně atmosféricky perfektních situací, ale jakýkoli náznak by už byl svým způsobem spoilování.