Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@HolyMeatball (25.09.2021 12:43): Ja v tom mam zatim jen asi hodinku a je to fajn. Sice uz jsem parkrat bloudil coz me sere, ale jinak dobre. Co se tyce technicke stranky, tak resil jsem zaseky behem hrani a pak koukal na technicky rozbor Digital Foundry a zjistil, ze to tedy neni problem na me strane, je to pry zalezitost vsech verzi hry. Tak snad to opravi. A zamrzi ty animaciky ve filmovych 24 fps. Strasne to srazi dojem ze hry. Jinak ale fajn, hra vypada moc pekne a prijemne se to hraje.
Mám v tom 2 hodinky a jo situace se přece jen zlepšila, explorace mě baví dosti. Souboje už výrazně méně, vůbec bych se nezlobil kdyby jich bylo míň, a příběh je taky notná zívačka, ale to, že prostě hraju interaktivní pixarovku mi to solidně vynahrazuje.
@HolyMeatball (22.09.2021 03:18): Nemyslím si, že hratelnost bude nějaká revoluční. Co jsem viděl, tak klasické věci ze všech hopsaček a různých metroidvanii. Spíš aby to vše fungovalo. Přece jen, je to jejich první hra a novýá značka, druhý díl bude lepší! :D
Je to nádherný, roztomiloučký, překvapivě dobře optimalizovaný (zabírá to 20gb a jede to naprosto pohádkově), ale hratelnostně totální průměr, mno. Ale dal jsem tomu zatím sotva hoďku, třeba se to ještě rozjede.
Viděl jsem hodinový gameplay a je to úžasný!! Pro někoho to bude dětinský, když to vypadá jako od Pixaru ale mně se to mega libí, i ty rozkošný zrůdičky Rot.
Jsem zvědavej, ale pokud to nezačne hned sklízet samý desítky, počkám si na krabičkovku. Mám strach jak si hra povede s takovým marketingovým tichem před vydáním a absencí fyzickýho média na day 1. Uvidíme, držím palce, těším se... ale já si počkám.
Jak mě to vůbec nezajímalo, tak z toho traileru to vypadá pěkně. Snad to Phil narve do gamepassu :)
Trailer super, nicméně pro mě to teda zabili fyzickým vydáním jen pro PS5. Nechápu. Vydat PS4 krabice s upgradem na PS5 dává větší smysl z hlediska zisku. A PC exkluzivitu na Epicu ani netřeba komentovat. Škoda, asi se k tomu dostanu nejdřív až za rok tedy.