Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jack Nicklaus' Greatest 18 Holes of Major Championship Golf

Jack Nicklaus' World Golf Tour, Jack Nicklaus' Turbo Golf

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1988 PCC64
srpen 1989 PC98
24.11.1989 TG16
1989 AtSTAmigaAmstCPC
březen 1990 NES
1990 MSX
21.04.1990 PC88
Vývojáři:
Sculptured Software, System Applied Technology (AmstCPC verze, AtST verze), Konami (NES verze), Victor Musical Indrustries (MSX verze, PC88 verze, PC98 verze), Beam Software (TG16 verze)
Simulátor golfu, který vydalo studio Sculptured Software v roce 1988 pro PC a Commodore 64 a později se dostalo i na další konzole. Hra nese jméno a licenci profesionálního amerického golfisty Jacka Nicklause.

Hra nabízí celkem tři golfové hřiště o osmnácti jamkách, z nichž dvě (Castle Pines a Desert Mountain) jsou fiktivní a navržená samotným Nicklausem a jedno se skládá z reálných jamek, vybraných z renomovaných amerických, anglických a skotských hřišť. Najdete mezi nimi čtyři jamky z Augusta National Golf Club, tři z Pebble Beach Golf Links, tři ze starého hřiště v St. Andrews, dvě z Riviera Country Club, dvě z golfového klubu Baltusrol a po jedné z klubů Oakmont Country Club, Merion, Muirfield a Royal Lytham & St Annes.

Soupeřit můžete jak proti Jacku Nicklausovi, tak i proti dalším 8 golfistům tehdejší doby. Hru je možné hrát až ve čtyřech hráčích na jednom zařízení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.