@Strady (21.02.2020 22:03): Tak třetí puzzle Quest bych taky uvítal, o tom žádná. A do Huniepop se netlač, zrovna u nich bych dal na první dojem, nezaujalo, tak nezaujalo, žádný schovaný poklad v tom nenajdeš. Np, stejně jsem tě jen utvrdil, že pořádné spojovačky na trhu chybí :)
@Strady (21.02.2020 20:14): Tak pro mě teda Huniepop > Hell Girls, které byly dost nemastné, lehké a achievspamové :D

Na Ironcast mně nic vyloženě nevadilo a i jsem tím celkem prolít, 65% je u mně dobrá známka. Obtížnost je ve skutečnosti celkem ok, krom snad posledního bosse(?), člověk musí počítat s tím, že je to trochu o grindu a nedostane se na první pokus moc daleko. Ten parní setting mi nepřišel tolik využitý, náhodné mise, kde různorodé úkoly jsou ve skutečnosti dost podobné a jedeš 2-3 taktiky podle typu soupeře furt dokola. Jinak podobně se právě hrajou 10000000 a Build a Boat, kde po každém nezdaru vylepšíš zázemí, abys to příště dotáhl dál.
@Psyx (21.02.2020 18:57): Díky za tipy.
Huniepop asi nebude špatné ale nějak nemusí zbytečně sexistické mangy. Právě lehce sexistické ale vcelku dobré je Hell Girls.
Metropolis jsem včera zkoušel demo a dost mě to zklamalo. Nemít hezký kabát ve stylu komiksu, tak her je úplně na pite.
Fairies vs. Darklings vypadá dobře. Škoda, že prostě není graficky třeba jako Ironcast. Čož mě přibádí k 10000000, Build a Boat.
Co ti vlastně vadilo na Ironcast 65%? Pokud odmyslíš obtížnost :)
@Strady (21.02.2020 18:03): Nevím jestli vynikající, ale pokud ti nevadí hanbatější hry tak můžeš zkusit HuniePop, pokud chceš dvouhodinovou komiksově laděnou jednohubku tak ujde Metropolis: Lux Obscura, celkem mě zabavila i causal spojovačka Fairies vs. Darklings. Osobně mám rád i profláklé série 7 Wonders, Bejeweled a Treasures of Montezuma. Lehce mimo můj záběr, ale docela dost lidem to sedí: Tomb of Tyrants, 10000000, You Must Build a Boat.
Nezná někdo podobně vynikající match 3 hru? Puzzle quest a její odnože znám i jejich hlavní hru Gems of War nebo Marvel Puzzle Quest jsem také hrál ale nebavíme multiplayer, který potřeba k postupu. Jde mi hlavně o single player.
Super hra, kterou u mě zabíjí šílená obtížnost, ještě ani jednou jsem se nedostal přes prvního Bosse :D