Za normálních okolností bych řekl, že je to strašná blbost, jezdí se tam pořád dokola a je to nuda. Jenže jsem letos sledoval skutečné Indy 500 (díky účasti Fernanda Alonsa). Tahle stará hra svým primitivním způsobem dokáže poskytnout pocit, jaký jsem měl při sledování toho závodu. Tedy že je to rychlé jako prase, vše se může ve zlomku sekundy podělat a správně projet zatáčku není tak snadné. Vážně na mě z téhle hry dýchla atmosféra skutečného závodu, a to i přes opravdu katastrofálně zastaralou grafiku, zvuky a trochu zvláštně citlivé ovládání. Myslím, že jsem neskončil jen u prvního pokusu.

Dají se ve hře nějak ladit setupy, nebo je to jen o výběru správného "presetu"?
@Richmond (29.09.2017 20:08): Jo, přesně tak. Je tam optimální stopa a určitá hranice, na kterou můžeš jít. Čím víc se ale té optimální stopě a hranici blížíš, tím větší riziko je smyku. Ideálně bys musel jet naplno takhle co nejvíc kol.
@zxretrosoft (29.09.2017 19:29): Já měl po nějaké době v závodu vždy pocit, že už nikoho nepředjedu a nikdo za mnou mne nedožene :) tedy že si to jako sedlo a jezdil jsem x kol bez změny pořadí. Nepočítám tedy pitstopy.
To jsem rád :) Ono to něco do sebe má, i když je ta obtížnost přestřelená. Kdyžtak dejte vědět, kolik kol jste ujeli ;)
S touhle hrou jsem strávil tenkrát strašné množství času, ale nikdy jsem těch 200 kol nedokázal dojet :) Ovládání jsem postupně metodou pokus-omyl. I tu zastávku v boxech jsem zvládnul. A dodnes si pamatuju některé barevné kombinace vozů, které z nich mě vždy předjížděly :) Docela realistická hra.