Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Impact Winter

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
strategie > budovatelská strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
23.05.2017 PC
05.04.2018 PS4XOne
Vývojáři:
Mojo Bones
Oficiální stránky:
http://www.impactwinter.co.uk/
Impact Winter je survival adventura s prvky RPG a budovatelské strategie zasazená do světa zasaženého asteroidem. Ocitáte se se svou skupinkou přeživších v opuštěném, sněhem zapadlém kostele a hned na začátku dostáváte informaci, že o vás vědí a do 30 dní pro vás vyšlou záchranný tým. Do té doby budete muset v těchto mrznoucích podmínkách přežít.

Z pozice vedoucího Jacoba Solomona se staráte o energii, teplotu, hlad a žízeň všech. S užitečným robotím asistentem vyrážíte na výpravy pro jídlo, tekutiny, potřebné materiály, úkolové předměty a léčivo. Čelíte jak nepříznivému počasí, tak venkovnímu nebezpečí. Po cestě potkáváte NPC, která vám zadávají úkoly navíc. Vracíte se na základnu, abyste donesli zásoby, zatopili a svou skupinu zaúkolovali výrobou nejrůznějších jídel, výbavy či vylepšili robota. Dobu příjezdu můžete ovlivnit vedlejšími aktivitami. Stejně tak získávat bonusy za sběratelství a obchodovat.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.