Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

If My Heart Had Wings

Kono Oozora ni, Tsubasa wo Hirogete

Pulltop •  MoeNovel
28.06.2013
12.06.2014
05.09.2019
50
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Po nehodě během cyklistického závodu se Aoi Minase vrací do města, kde prožil většinu svého dětství. Když přemýšlí, jak dál naloží se svým životem, setká se s Kotori, odkázanou na invalidní vozík. Jejím snem je létat v oblacích a společně se proto přidají ke školnímu klubu, jehož cílem je sestavit bezmotorový letoun.

If My Heart Had Wings je vizuální novela, kterou, jako svůj vůbec první oficiální anglický překlad, vydala společnost MoeNovel. V Japonsku hra vyšla již v červenci 2012. Z anglické verze byl odebrán pro mládež nevhodný obsah v podobě erotických a několika dalších scén.


Poslední diskuzní příspěvek

@Solidor (27.12.2019 17:35): Tomu věřím, jenže tahle "hra" smrdí na mém "will play" listu už několik let. :) Ale totéž platí i pro Little Busters, který se mi vyloženě líbilo a přesto jsem si nenašel čas to komplet dohrát :)

@Shoggot (27.12.2019 17:37): Těd o svátky je trpělivosti a času dost, ale řekněme si to narovinu. Ty chceš, aby jsem pařil Disco Elysium!

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.