Dal som to na 98%. Len neviem či je to dobré alebo zlé.
@Cobot (11.09.2012 21:21): Všechno je jednou poprvé. Mně to taky nefunguje a hraju to na klávesnici a teda to je peklo. Zážitek ze hry určitě klesá tak o 5% minimálně, ale jinak je to pecka.
Dohráno v Easy mode za 5h 23m 47s.

Ani se pak nedivím, že má hra tak blbý způsob (ne)ukládání. Holt se krátká herní doba musí nějak uměle natáhnout. Celkově však hodně povedená záležitost. Pokud má otevřený konec znamenat pokračování a autorům by se v druhém díle podařilo vyladit všechny nedostatky, které jsou snad ve všem, tak bych se vůbec nezlobil.
Mám Logitech F510 v ximput na X360 ovladači. Všude funguje na 100%. Tohle je poprvé.
Jdou vám normálně tlačítka na gamepadu tak jak maj? Mě jich plno neodpovídá tomu co mi hra řiká abych mačkal a co hůř přemapování gamepadu nejde.
@pavouk2 (09.09.2012 03:31): mam pocit ze kdyz to zapnes, zacne to vzdycky na zacatku kapitoly. Respektive se mi to taky jednou stalo, obvykle jsem vypinal na zacatu kapitoly. Jisty si nejsem jak to presne funguje.
@USER47 (08.09.2012 21:29): Tak s ty savy nějak nechápu. Minule jsem pokořil ten most hned na začátku a hru vypnul. Další večer jsem hned za mostem prošel okolo toho prvního chlápka co na mě míří a postupně došel až k tomu baráku kam jsem vlezl dovnitř, během tý cesty než jsem tam došel jsem párkrát chcípnul Dneska hru zase zapnu a jsem zase na začátku za tim mostem. Chtrěl jsem si to zahrát vždycky takhle před spaním na 20 minut, ale jak to vypadá tak to mi hra asi nedovolí nebo je to chyba?
Nemá to permadeath. V každý kapitole máš pár checkpointů, do kterejch se můžeš vracet za pomoci limitovanejch reloadů. Když ti dojdou, vracíš se na začátek kapitoly. Aspoň tak jsem to pochopil.
Když zachráním victim, tak dostanu extra load navíc. Ale uloží se mi zároveň i hra? Teď jsem běhal po lokaci hodinu a půl a bál se, že smrt = začít od začátku, tak jsem radši mazal do dalšího levelu.
Každopádně ten bojovej system respektive míření na někoho aby tě nenapadnul je fakt nepromakanej. Spíš je to všechno o náhodě, protože větčinou když se pak někde vyřítí další tak se to rovná smrt a zkouška jiný varianty až se přijde na tu správnou. To že na něj zamíříš a on se klidí a jakmile schováš zbran zas na tebe jde to je jak u blbejch:-)
@Walome (08.09.2012 16:16): do takovy ty velky lokace jak je tam nadzemka + sousedni ulice, tam se nekolikrat vratis, ale ke konci (nocni mise a dal, myslim) uz tam nikdo nebude. Jinde jdes vetsinou jen jednou, pripadne tam podruhy uz zas nejsou/jsou mrtvy.
@pipboy (08.09.2012 16:03): No to jsem zahlídl a pak jsem si přečetl místní popisek a dal jsem si 1+1 dohromady. Takže tam žádný příšerky nejsou? Mně to totiž hrozně zkazilo hraní...

A další dotaz - když opustím nějakou lokaci, je možné se tam pak vrátit? Donést té bábě lahev s vínem apod.?
No každopádně ten rozdíl v grafice je minimální mezi min a max právě kvuli tej divnej grafice a podělanýmu zpracování efektů.
On je hlavně problém, že autoři nejspíš čerstvě objevili depth of field a rozhodli se ji použít naprosto debilním způsobem. Cokoli dál než dva metry od hlavního charakteru je totálně rozmazaný, takže hráč koukající se na cestu a analyzující prostředí nemá na co zaostřit a po chvíli z toho opravdu bolej oči. Zejména když se k tomu připočte ta skoročernobílost, šílenej kontrast, ohromný pseudofilnový zrno a celkově naprosto tristní technická kvalita úplně všeho.

Nejsem graphics whore, ale tohle prostě vypadá naprosto otřesně, ať už z technickýho nebo estetickýho hlediska.
jednoduse, je to posratej port :)
najdi si ini soubor a zmen to tam, funguje dobre.

tak jako tak ta vyblita grafika sice chvili pusobi atmosfericky ale po case me akurat bolely voci.
Ta hra vypadá zajímavě, ale nejde mi vůbec měnit rozlišení. Mam nejnovější ovladače tak nevím v čem je problém. Místo volby rozlišení je tam undefined