Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

taky jste vždycky chtěli vědět, jak by vypadal crossover mezi Wolf3D a Čapkovou Válkou s Mloky? E3M1 ready

vydání plné verze naplánováno na květen - červen...
vyšla E3M2 "Nemocnice", s návštěvou přilehlého plaveckého bazénu a autodromu
@Garret (19.12.2022 23:58): Pravda, z těch mám teď obzvlášť respekt! A to doma dokonce pořád vyhrožují, že si ho pořídí, až zmizí z domu i mladší sestra, asi už pak nebudu jezdit ani na návštěvy!
Ode dneška je možné vyzkoušet první, respektive třetí, level poslední epizody - Roztyly.
Konečně jsem se dostal k těm novým levelům 2. epizody a bylo to opravdu dobré. Hrot je unikátní v tom, že dokáže neustále přicházet s novými nápady, zejména jde o zábavné nepřátele. Takže jako bez legrace - super pařba a těším se na 3. epizodu.
[neexistující komentář]: Teda, již jsem viděl, že tu někdo psal do komentářů věci patříci do diskuze - to je tu poměrně běžná věc, ale ještě nikdy se mi nepoštěstilo, aby tu někdo psal diskuzní příspěvěk do komentářů k jiné hře než autor příspěvku zamýšlel :D
Dostal jsem od jednoho nejmenovaného DH uživatele jako dárek HROT, tak si to budu muset zahrát a budu to tedy i streamovat, abych šířil slávu této hry. Ale netuším, kdo by se na to díval...
K dispozici další ochutnávkový level, tentokrát Uranový důl. Přidáno také několik nových achievementů.
Ve hře je k dispozici nový level, Točník, ochutnávka další epizody. Dokonce obsahuje minihru - Elektronika Nu Pagadi :-)
Docela pobavilo, když vykopnete fotbalový míč a ten vyletí vysoko za textury mimo hratelnou plochu, v záhlaví se objeví hláška "balón v prdeli" :D Tohle mi fakt připomnělo dětství :)
Tak omluva, hrál jsem 0.2.6. V 0.2.7. už je dvouhlavňovka lepší :)
Tak dohráno podruhé na spalovače mrtvol a dá se to, čekal jsem to těžší. Už ve verzi 0.2.7. s dvouhlavňovkou. A nevím jak vám soudruzi, ale mně sa moc nepáčí. dost velký rozptyl zbytečně, pomalé nabíjení a damage není zas nějak extra. Líp se hraje s klasickou brokárnou. A taky mě mrzí, že zmizela houfnice z Vyšehradu (místo něj tam právě leží dvouhlavňovka) a objeví se až někde v mausouleu. Původní pozice sedla líp. Tak snad to Spytihněv ještě poladí :)
Ver. 0.2.6
nová zbraň: Vypouštěč kulového blesku (sdílí munici s Bleskometem a nefunguje pod vodou)
nová zbraň: dvouhlavňová brokovnice Brno (sdílí náboje s původní brokovnici, ale spotřebuje 2 náboje najednou přesně jak je očekáváno)
vylepšený boj srpem
vylepšený zvuk pistole a brokovnice (díky SquidTheSid)
vylepšený model bleskometu
zrušeno nabíjení samopalu
pistol je možné nabít kdykoliv klávesou pro výběr pistole
zbraním jde přiřadit vlastní klávesy
modrý panák s kapucí už nestřílí hned, když vyleze z teleportu
opraven efekt teleportu
opraven růžový flek pod evakuačním výtahem v Paláci kultury
v endless nejde používat cheaty
do endless mapy přidána rozvodná skříň, takže jde dobíjet elektrické zbraně
@pajmič (31.01.2021 15:24): Nepleteš si náhodou pojmy, Československo je suverénní stát a Sovětský stát nám jen bratrsky pomáhá ;) SSSR se skládá z 15 svazových republik, ČSR s ním má krátkou hranici na východě.
@pajmič (komentář): Proč oslavuješ SSSR, když to vytvořily ruce československého člověka? Sovětský svaz je samozřejmě vzor, ale s touhle hrou má pramálo společného soudruhu. A Spytihněv se píše s ypsilonem ;) Jinak ale dobrej komentář ;)
@Garret (31.01.2021 10:20): Tak žigul kdysi rozstřelil už muj kámoš, já byl bohužel na místě spolujezdce, ale přežili jsme to. A na pincku se můžu project, mam tu jednadvacítku, červenobéžovou. Na spoustu záchodů jsem taky zvědavej, jen co zjistim, jak se dostat přes tu mříž ze sklepa.
@rikuhahl (31.01.2021 09:28): No co, už jsem byl v Plzni, nebo ve Varech, to jsou taky města. Ale abych nekecal, skrz Prahu jsem kdysi projížděl - to když mě zelený mozky povolali do zbraně a cestoval jsem do kasárna. (pozn.: jen pro upřesnění - zelenýma mozkama nemyslim fanoušky Gréty)
@speedevil (31.01.2021 08:49): autíčka jsou tam taky - můžeš se projet na pincku, rozstřílet žigul nebo avii! a ta Praha, to je tako bys tam byl. 1:1, akorát za totáče. a je tam spousta záchodů, takže je to i reálné...
Já jsem sice na autíčka, ale když čtu ten profil hry, kam všude se můžu ve hře podívat, jdu do toho! V Praze jsem totiž ještě nikdy nebyl, tak aspoň virtuálně nakouknu.
@Garret (30.01.2021 19:03): Mě zase přijde, že je tam toho docela málo všeho (munice, mlíka, objektů, detailů) nevim, zda-li spitihnev hodlá na momentálních levelech ještě pracovat, leč měl by. Neb první už první dva levely mi přijdou festovně nedodělaný.
přijde mi, že na obtížnost Dělomrd je tady docela málo polotučnýho mlíka a krevní tučnice...
Ty jo, když vidím to hodnocení, asi se do toho taky pustím. Původně jsem nečekal, že to bude mít až takový pozitivní ohlas.
Tak dohrána první epizoda v early access a za mě pecka. Bavilo víc jak Dusk i Ion Fury. Hlavně to drží dobré tempo a nesklouzává to do rutiny ta střelba.