@leebigh (09.03.2020 00:02): Ono mi toho chybí více od Apogee, ale Realms of Chaos neznám a já většinou hraju jen ty známější věci, tzn. co měly recenzi ve Score/Excalibru, co se ke mě kdysi dostaly, nebo co jsem aspoň o nich slyšel. Od Apogee tohle splňuje "raketka" Stargunner, ale na to nemám zrovna chuť. A také Rise of the Triad, kterou jsem kdysi opravdu dojel, ale pamatuju si, že to byl ukrutný chaos, který mě ukrutně nebavil.
@leebigh (26.08.2014 08:35): Ježiši to zní tak strašně blbě, až to může být docela dobrý - asi minimálně zkusím. :-)) Já se přiznám, že Hocus Pocus je pro mě jedna z těch srdcovek ze začátků hraní. Asi každý je má a vzhledem k nostalgia factor se na ně kvalitativní hodnocení až tak nevztahuje. :-) Trochu mě bolelo napsat o té hře to, co jsem o ní napsal. Ale co už. Fakt to není s odstupem dvaceti let klenot. Ale užil jsem si to. Jako zavzpomínat u kafe s dávnou milenkou. :-)