Je to mise Chinase Restaurant, a přímo v kuchyni se dá naříznout ryba, jestli je to fugu, si nejsem jistý. Ale po které jiné rybe se dá otrávit? Tak jsem si to domyslel. :)
Nic proti ale ovládání de změnit a ta rychlost to bylo možná tak více jádrovym procesorem ne?I když já to hrál na dvoujádru mnohokrát a nikdy sem s rychlostí problémy neměl.
Ha, první závažnější bug, v desáté misi, v tom přístavu. Jdu si vesele podle mapky pro další postup, překecám striptérku a venku nic a nikdo, borka souhlasí a odchází k tyči, si říkám asi tanec pro mě, dotančí a jde zpět do pazlu, další tanec už nebude..... No nic nevím jak dál odložil jsem tedy a dnes nahraji misi a ono před tou knajpou stojí červené auto a u dveří chlápek hmm hezké, si říkám pro koho asi tančila :-)
@Walome (30.08.2012 11:17): To doufám. Ale začínám se lepšit, pěkně polehoučku potichoučku, klidný instinkt zabijáka bez smilování. Hezky naplánovat a pak nechat naposledy vydechnout, jakmile se struna začíná zařezávat do krku oběti.
A je to doma, konečně další mise, no doufám, že to dám na daleko méně pokusů.
A, do prkýnka dubového, skoro jsem to udělal už jsem byl v hangáru, 0 vesta 12 život a odněkud přiletěla kulka za milion..... :-/
Já jsem zakempoval s minigunem v takovým tom malým kumbálu, namířil na dveře a už jen čekal. Postupně ti tam naběhli všichni a neměli nejmenší šanci.
@Walome (17.08.2012 21:42): Jaké se na Hitmana používají cheaty?

Když jsem hru hrál prvně před lety, hrál jsem to dost akčně, hodně jsem zabíjel.
Při nedávném hraní jsem již byl taktičtější, tišší a s méně vystřelenýma kulkama. A teprve na Internetu jsem se dozvěděl, že se i jednička dá zahrát s naprostým minimem zabitých. Dobře je to vidět na videích od autora, jehož video jsem sem před čtyřmi hodinami dal.

A poslední misi je třeba zakempovat vlevo u vchodu do cvičiště, kde náš klon začínal. Odtud odstřelovat. Pro poslední misi její úvodní obrázek, 47 s minigunem, nesedí. Nebo pokud se někdo vydal proti svým bratrům na férovku a uspěl, dejte vědět.
@Walome (17.08.2012 20:41): Zrovna Plutonium Runs Loose se mi povedla na první pokus, ale tekl mi přitom pot z čela. Ve škole mě tenkrát varovali, takže jsem byl zvláště opatrný… a vyšlo mi to.
Já jsem s tím rotačákem nikdy žádný velký úspěchy neslavil. Člověk s ním není moc mobilní a vždycky mě dostala převaha lehčích zbraní střílejících odněkud zpoza hranic vykreslovací vzdálenosti (pokud si to dobře pamatuju). Tu Kolumbii jsem hrál celou nějak akčně, a je to zde opravdu dost těžký. Imho jeden z nejtěžších úseků celý hry.
Jde se prostřílet. Ale víš co je fór? Když to všechno uděláš a pak Ti spadne hra :) to se mi stane napoprvé pokaždý.
@Hrdlodus (17.08.2012 18:23): Není úplně pravda ono asi záleží na obtížnosti po smrti jsem se objevil u té laboratoře ve stanu, když jsem natáhl bačkůrky u bosse tak jsem se objevil před domem. Jinak, ve stanu jsem našel i rotačák, takže asi vím co použiji :-)
@ViRus (17.08.2012 18:05): Návod: Návod jednoho Poláka. Je třeba mít z minulé mise důstojnickou uniformu.

Já měl obyčejnou uniformu, takže jsem vešel dovnitř, prošmejdil stany, abych sebral vestu a pistoli s tlumičem, případně samopal. Vešel jsem do domu zleva. V té místnosti hlídají dveře dva vojáci. Tlumič -> pif, paf. Vyčistil jsem s tlumičem celý dům i vojáky před domem. Když již nikdo nevcházel, sejmul jsem bosse. Stále se krýt za dveřmi a vykukovat a pomalu jej odpravit. Poté vběhnout k laboratoři, postupně s tlumičem vyčistit a poté utéci. Je potřeba být opatrný, ale není to problém.

A checkpointy zde nejsou. Prostě se objevuješ na začátku mise. Zde, když vylezeš z díry.
Ty kráso, jak jste dělali toho Eskobara drogového, já se snažím v tichosti a až jej sundám jdu vyhodit tu laborku, než se vůbec přiblížím tak mě začnou kropit, jde to vůbec udělat v tichosti? Ten plešou i s vestou prd vydrží, aspoň jeden save na misi by mohl být ať to f--k nemusím dělat furt znovu, kor když tam tak záhadně fungují ty checkpointy.....
Za chvíli poletíš do Kolumbie a tam ani Rambo nic nezmůže.
Přidám ale ještě jeden tip. Čím vyšší frčky, tím větší tolerance. Pokud poskok má samopal a ne jen pistol, je podezřelý. Pokud velitel třímá kanón, projde mu to. Toto mne potěšilo, když jsem to nedávno zjistil.
Taktéž mezi nedodělky počítám dosti prázdné prostředí, ale jinak samotné provedení eliminace a způsobů k vyřešení úkolu/ů je fajné, jde cítit nutnost pokud možno to vyřešit v tichosti, žádný rambo styl i když i ten je tu možný jen trochu obtížnější.
To jsou bugy a nedodělky.
Na této misi se mi líbí, že jde splnit hodně způsoby. Na rozdíl oproti většině ostatních misí.
@Hrdlodus (11.05.2012 18:39): Už jsem to pochopil, teď se škrtí jedna báseň. Už jsem to kolo skoro měl, jen jsem po zabití toho hlavního číňana běžel na druhou stranu :-D

Ale co mě docela vadí je, když mám Akčko a vytáhnu strunu, uškrtím, ale když ji chci schovat tak Akčko zahodí schová strunu a já si to Akčko musím opět vzít ze země, ale při škrcení ho mám v ruce :-/ a ještě když někoho killnu a chci ho schovat za dveře, čapnu, táhnu ke dveřím, stále ho držím a jakmile dám otevřít dveře tak mrtvolu pustím, tudíž musím otevřít a znovu chytit. Ale na YT jsem viděl, že při otevírání dveří drží mrtvolu v ruce, takže to nejspíš nějak jde.....
Musíš se přiblížit v podřepu. Když potom vytáhneš strunu, nevšimne si toho. Když za něj přijdeš normálně a vytáhneš strunu, všimne si toho. Ale i když za něj přijdeš normálně, můžeš jej uškrtit, pokud jej uškrtíš ihned po vytažení struny. Rychle klikat, aby mezi vytažením struny a jejím použitím nebyla prodleva. Oběť ale ještě stihne vykřiknout "Alarm!".
Každopádně se těš na druhý díl. Tam si teprve užiješ.
Já fakt nevím, ale asi něco dělám špatně v té další misi, ty 2 trezory, soška atd. je nějaký zaručený způsob škrcení strnou, kdy se jistě neotočí, já killnu 4 po sobě bez problému a u toho trezoru se skoro vždy otočí a vystřelí a už všichni vědí, ve kterém převleku jsem...... možná jsem moc hrr nebo to celé vykropit, ale to bych nerad.
Jak by měl přemýšlet profesionální zabiják, codename 47

Měl bych si pospíšit, cíle na schůzku brzy dorazí. Obeznámím se s místem setkání. Hm, zamčené toalety, to by mohl být problém. Zeptám se barmana. Výborně, mám klíč. Toalety jsou přístupné oknem. Kuchyně je průchozí zvenčí až do restaurace, ale je zde kuchař. Na dvorku restaurace je otevřená kanalizace. Cíle se blíží. Musím najít zástupce Červeného draka. Odkud asi přijde? Tamhle je! A jde přímo k druhé otevřené kanalizaci. Výborně, nikdo není v dohledu. Zabiji jej a odtáhnu do kanalizace. Převleču se a vezmu amulet. Hm, ochranka před restaurací. Se zbraněmi mě dovnitř zřejmě nepustí. Zadní vchod je hlídaný. Vlezu oknem. Mohl bych je zabít nyní. Ale všichni by měli vidět vejít zástupce Červeného draka. Odložím tu všechny zbraně. Vejdu dveřmi. Upustím na zem amulet a odskočím si na toaletu. Zastřelím šéfa policie a uteču oknem.
Pokud včas nenalezne 47 zástupce Červeného draka: Zástupce Červeného draka je uvnitř. Budu muset všechny zabít, ale tělo zástupce skrýt. Na dvorku restaurace je kanalizace. Abych mohl jeho tělo odtáhnou, musím odstranit hlídače zadního vchodu. Vlezu oknem. Nyní musím být rychlý. Zabiji všechny tři i barmana. Pohodím zde amulet a odtáhnu tělo do kanalizace. Převléknu se a uteču do auta.
@Walome (08.05.2012 14:18): Pravda. I tak je ale postup stejný, i když tedy místo ladného opuštění restaurace musíš zvolit úprk. Do okna vlezeš i zvenku. A jídlo otrávíš právě pro proto, že by zbraň mohla objevit ochranka ;-)
@Kubulus (08.05.2012 14:08): Ty si to pleteš s Contracts, v jedničce není žebřík, ale okno. A pistol tam musíš dát až poté, co bodyguardě prošmejdí restauraci. A restaurace má jen jedno patro.
@Hrdlodus (08.05.2012 11:41): Není to zas tak dramatické. Jako první se musíš zbavit vyjednavače v červeném a shodit jeho tělo do kanalizace. Tím zastavíš časovou osu. Pistoli ukryješ do koupelny, kam se dostaneš pomocí žebříku. V převleku zabitého vyjednavače se vydáš do restaurace, kam jsi vpuštěn bez zbraní. Dvou pánu se pak pouze dovolíš o to jít na toaletu, oni tě odkážou na číšníka v dolním patře, který ti dá klíč, ty si tam dojdeš, vezmeš zbraň, zastřelíš cíle, vrátíš klíče a normálně odejdeš.

Já se většinou pojišťuji ještě tím, že v kuchyni otrávím pokrm, abych měl šanci i v případě, že by se něco nezdařilo. V kontextu celé hry ještě velmi jednoduchá mise.
Já tuto misi naopak rád nemám. Člověk se nemůže rozkoukat, nic naplánovat. Napoprvé ji nelze splnit.
Než se hráč naděje, objeví se zástupce Červeného draka. Netuší odkud přijde, existuje jediné místo, kde se ho může zbavit a zabití provede uprostřed ulice a doufá, že ho nikdo neuvidí. (Což tedy neuvidí.)
A při tom musí předem počítat s tím, že si nejprve musí připravit zbraň na toaletu.
K tomu se ještě váže, že jsem si z nabídky zbraní vybral i brokovnici, a 47 ji při startu mise drží v ruce, což samozřejmě vyplaší kolemjdoucí.
Jinak jsem teprve nedávno zjistil, že mohu jako Červený drak vejít do restaurace. Nečekal jsem, že pochopí, že nejsem Číňan.
jj
občas jednička nabízí něco, co další díly nemají a nebudou mít